Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit lehet csinálni a homofób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni a homofób szülök ellen?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősömről van szó állandóan sértegetik a szülei emiatt. Meg ki akarják nevelni belőle hogy nem az.

Már odáig fajult a dolog hogy kórházba került ideg össze roppanás miatt.Meg pszichológus járatják. Valaki tudja valami tanácsot adni hogy tudnék neki segíteni? Elköltözni nem tud iskolába jár 16-éves lányról van szó.

És tudja hogy az a kapcsolata tönkre ment miattuk mert mindenhogy keresztbe tettek neki és eltiltották tőle volt olyan hogy a házba bezárták hogy ne tudjon elmeni.

Már próbálta megbeszélni velük de a szülei nem akarnak róla beszélni valaki valami tanácsot tudna adni? Nagyon aggódok érte


2019. ápr. 23. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
vár 18 éves koráig és lelép... nincs jobb sajnos, bár lenne :)
2019. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

1. mondja nekik azt, hogy kész kigyógyult a homoszexualitásból.. rájött, hogy mégsem meleg!! már randizik is egy fiúval. mindvégig igazuk volt.. csak össze volt zavarodva. ne haragudjanak amiért ennyi fejfájást okozott nekik.

2. leérettségizik és az első havi fizetéséből elköltözik otthonról

2019. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen szülőknek kellene pszichológus.

Hányinger, hogy egyesek mit nem tesznek a gyerekükkel.

2019. ápr. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én amint 18 lettem, elköltöztem. Egyedül élek, nincs ki beleszóljon. Addig max titkolni lehet és folyamatosan hazudni.
2019. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!