Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, szerintetek szép ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek szép ez a lány? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2019. ápr. 26. 19:03
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem csúnya.
2019. ápr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is szép!
2019. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
27%
A 3.kép egészen jó,de,ha nektek ez a csaj szép,akkor ti még nem láttatok szép nőt!:'D
2019. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
69%
Nem csúnya, de egyáltalán nem nagy szám.
2019. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
95%
Engem maximálisan levett a lábamról, számomra megtiszteltetés lenne, ha a barátnője lehetnék. Van benne valami megmagyarázhatatlan kisugárzás, valami csodálatosan édes, imádnivaló és érzem, ha ránézek, hogy kedves, szeretetteljes, jóindulatú illetve okos, intelligens és vicces is mindezek mellett pedig komoly is és erős jellemű. Érzem, hogy mellette igazán felhőtlenül boldog lennék. Én konkrétan elolvadtam mikor megláttam a képeket. A 2-esen különösen elbűvölő! Külsőre laza fiús ám ugyanakkor mégis lányos/nőies egyszerre. Ami ugyancsak megfogott engem. Egyszerű és egyedi. Meg kell hagyni, valóban nem egy sablon, amilyeneket mindenütt látok az utcákon. Én nagyon-nagyon szeretnék összejönni vele! Aki majd a párja lesz/vagy már esetleg van is, talán nem is érzi át mekkora szerencséje lesz/van. Elnézést, ha esetleg nagyon eltértem az eredeti kérdéstől, de mint látod, belőlem ilyen mély érzelmeket váltottak ki a látottak. Én most tényleg beleszerettem ebbe a különleges lányba, mert bizony különleges!
2019. ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
90%
Pont az estem . Nagyon szép 😊
2019. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos, de mindenkinek más jön be
2019. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!