Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok. Nálatok mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok. Nálatok mennyire gyakori az egyszeri szexpartner? Tehát hogy csak szexre kell egy szép lány semmi többre?

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bevállalnám de szeretek legalább kicsit összebarátkozni vele előtte. 21/Bi/L
2016. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Csatlakozom az 1-eshez!

Először is kell a személyes kommunikáció, megismerni a személyiségét, és ha benne van a dologba, akkor miért is ne lenne egyéjszakás kalandunk!


15/L/L

2016. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeri szexpartnert nem biztos, hogy akarnék, inkább egy barátság extrákkal jellegű szexkapcsolatba lennék benne :)

Jobb az alkalmi partnert is kicsit megismerni előtte. :)

19/Bi/L

2016. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.Érzelmek nélkül nem megy a szex,meg úgy nincs is értelme szerintem.
2016. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Más lány nevében nem beszélhetek, de én nem jönnék össze alkalmira, sem barátság extrákkalra. Én csakis szeretkezni szeretek olyannal, akit tényleg szeretek.


17/L/L

2016. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mind az alkalminak, mind a barátság extrákkal kapcsolatnak és a sima kapcsolatnak is megvan a maga varázsa. Én biztos benne lennék alkalmiban is, ha van rá lehetőség. Az, hogy a többi leszbikus lánynál ez mennyire gyakori, na azt nem tudom. ^^
2016. dec. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszeribe semmiképp sem mennék bele.A barátság extrákkal is csak akkor jöhetne, ha ismerem a lányt és nem csak akkor beszélünk, ha valakinek épp szexelni támad kedve.
2016. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyszeri az nem gyakori. Annyira nem rajongom érte. Jobban kedvelem inkább ha megismerem az illetőt és ha ugy alakul akkor összejárunk. De az hogy mindig mással, picit talán sok. 19L/L
2016. dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!