Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melegség? Hogy dolgoztátok fel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegség? Hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés

Hogy dolgoztátok fel azt, amukor rájöttetek, hogy melegek vagytok? én egyszerűen nem tudom feldolgozni, rosszullétek törnek rám.

Más is így volt, amikor rájött?

20l



2019. ápr. 27. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Miféle rosszullétek? Félsz hogy bántani fognak?
2019. ápr. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Embrace your inner gay.

Amúgy amikor rájöttem nem volt sz..r :) Most az, férfiak versenyeznek értem, lányok meg észre se vesznek. Ha mégis, akkor foglaltak és s..gfej vagyok, ha beleállok a dologba.

2019. ápr. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Cserélnék veled, én is hasonló helyzetben vagyok, kinézetre nem vagyok buz-s, ezért gondolom a csajoknak nem tűnik fel a dolog.

27 Fiú Meleg

2019. ápr. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Én nem gondolom ezt olyan dolognak, ami megváltoztathatatlan lenne, ezért elfogadtam, de bele nem egyezem. Ergo sosem lesz kapcsolatom lánnyal, vagy beleszeretek majd egy fiúba, vagy egyedül maradok, mert úgy is lehet boldog életet élni.


22L

2019. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarok bunkó lenni, vagy megbántani bárkit, őszintén nem, de ezt annyira nem értem. 2019-ben járunk, de ha el is tekintünk ettől, kit érdekel, hogy mit gondolnak mások, hogy esetleg tíz emberből öt elítéli a melegeket? Pontosan, senkit, mert engem sem érdekel, hogy ki heteró, vagy ki biszexuális, mármint engem érdekel egyébként, de csak azért, mert számomra ez mindig érdekes. De miért ostoroznád még saját magadat is, ha vannak elegen, akik ostorozhatnak? Meleg vagy, és? Ez csak annyit jelent, hogy van valahol a világon egy csodaszép és fantasztikus lány, aki csak arra vár, hogy megismerhessen, és szerethessen téged. Szerintem ez egy elképesztően jó dolog, élvezd ki minden létező pillanatát és izgalmát az idézőjeles keresésnek.
2019. máj. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon kedves volt tőled!:)
2019. máj. 6. 00:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
12 éves voltam mikor rádöbbentem. Meglepődtem, mivel senkit nem ismertem aki meleg volt és azt hittem, hogy biztos én vagyok az egyetlen az egész városban, sőt az egész megyében aki meleg, szóval leginkább tartottam attól, hogy soha nem fogok találni magamnak barátnőt (aztán persze később rájöttem, hogy sokkal többen vagyunk mint gondoltam volna). De bennem nem volt meg ez a 'jaj mit fognak gondolni mások' stb dolog, de ez szerintem a természetemből fakad, én sosem voltam olyan, hogy azzal foglalkoznék, hogy mit gondolnak mások, és már gyerekkoromban sem voltam olyan, hogy csak úgy felvettem fel a környezetem értékrendjét, szóval én ezt nem úgy éltem meg, hogy jaj de rossz vagyok ez miatt, meg semmi ilyesmi, egyből elfogadtam. Persze azt is megértem akiben nagyobb a megfelelési kényszer, meg esetleg a családja nyíltan utálja a melegeket vagy ilyesmi, az más.
2019. jún. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Baráti körünkben vannak melegek, meleg párok. Azoknál, akik tartós viszonyt keresnek, nem tapasztalunk különösebb problémákat, azok, akik alkalmi kapcsolatokból táplálkoznak akad, aki nehezen dolgozza fel mindezt.

Nagyon jó meleg barti pár szokta mondani, őket még az is irritálja, amikor a melegek felvonulnak a városban. Értik ők, hogy a jogaikért küzdenek, de minden olyan ember, akik ilyenkor kérkedik, mások orra alá dörgöli a melegségét csak irritálja a heterókat, nem ér el komoly célt.

Ők bő 20 éve élnek együtt, de szűk környezetükön kívül senki nem tudja, hogy melegek. Ahogy az utca emberéről sem tudjuk, hogy milyen intim vágyai vannak, kivel, mit, hogyan szeret az ágyban. Ez nem tatozik senki idegenre!


Kedves kérdező! Miért van lelkiismeret furdalásod? Családod miatt? Barátaid miatt?

Ha a jelenlegi környezetedben ezt nem tudod felvállalni, hát lépj tovább, alakíts ki saját életet új környezetben!

Fiatal vagy még előtted az élet, ami tele van lehetőségekkel! Változtatni, váltani mindig lehet! Mármint , kitalálhatod önmagad és új életed, szinte bármikor.

Heterók, biszexek is újra és újra próbálják megvalósítani vágyaikat, újabb és újabb próbálkozásokkal. Ez emberi tulajdonság, nem a szexualitástól függ.


Akiről tudod, hogy nem tudná elfogadni melegségedet, annak ne kösd az orrára. Még akkor sem, ha szülő, nagyszülő, testvér, rokon, barát! Ne menj bele felesleges harcokba! Nincs értelme! Éld a saját életed! Akinek nem teszik, azt rekeszd ki belőle.

Igen, ez sokszor nehéz, de nehézségek, családi konfliktusok mindenki életében vannak, akár meleg, akár heteró, akár biszex.

Kívánom, találd meg önmagad és boldogságod!

2019. jún. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segít!:))

A reakcióktól is félek...de nem akarok úgy jàrni, hogy 40 évesen két gyerekkel és egy férjjel kelljen rádöbbennem újra és újra hogy bizony ez a helyzet...

Annyira jó azoknak, akik ténnyleg tesznek mindenki véleményére! Csodálom őket :D

2019. jún. 6. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!