Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen volt az első barátnőtök?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első barátnőtök?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok? Hogyan jöttetek össze? :)

Én 15 voltam, és az első barátnőm egy biszex lány volt, magabiztos és csinos volt, erősen szexuális volt a kisugárzása, és megnyugtató a hangja. A legjobb barátnőm mutatott be neki, aztán egyre jobban összemelegedtünk..:)

Szívesen olvasnék ilyen első szerelem sztorikat! :)



2017. okt. 22. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 voltam barátnőm 14 aranyos volt de bénák voltunk 😀
2017. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem elég későn esett le hogy a lányokat is szeretem. (mondjuk rájöhettem volna, mert sok barátnőmmel kevertem már heccből vagyis azt hittem hogy csak heccből)Most vagyok 18, 17 évesen zúgtam bele először egy lányba. Egy kávézóban dolgoztunk együtt nyári szünetben, idősebb volt pár évvel és attól fogva tetszett hogy először hozzám szólt :) Gyönyörű, kedves, okos, elképesztő lány és szép lassan beleszerettem. Őt tényleg csak csodálni lehet. Nem léptem semmit mert volt barátja, de nagyon összezavart hogy nagyon törődött velem, és mindig ölelgetett meg hozzámért valahogy. Sokat sírtam amikor véget ért a nyár. :/

Szóval ez csak ilyen plátói szerelem volt, ez első lányt akivel együtt voltam fél évvel később "ismertem meg" a suliból. Korábban is tudtam ki ő, de nem voltunk jóban, egy közös barátnőnk hozott össze. Elkezdtünk összejárogatni, mindig dicsért hogy szerinte nagyon szép vagyok és ilyen nyílt titok volt közöttünk hogy a lányokat is szeretjük. Elkezdtünk flörtölgetni, eleinte csak húztuk egymás agyát, de mindig forrt köztünk a levegő. Minél jobba összeismerkedtünk, annál inkább rájöttünk mennyire hasonlóan gondolkodunk. Elkezdtünk keverni is egymással, először csak bulikba, meg amikor összejártunk a barátainkkal aztán odáig fajult hogy nem mondtuk ki, de tulajdonképpen együtt voltunk. Aztán nyár elején tisztáztuk a dolgokat, és azóta egy pár vagyunk. Mindkettőnket a Corvinusra vettek fel, felköltöztünk Pestre ő a rokonaihoz, én az unokatesómmal a lakásunkba, jövőhéten ő is átköltözik, amúgy is szinte mindennap itt van. Most is :)

2017. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Én egy lovardában ismertem meg. Sokat lovagoltunk együtt, sokszor egy pacin mentünk ki ketten. Odafele ő ült elöl, visszafele én. Mindketten nagyon élveztük a kiruccanást.
2017. okt. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 es. nagyon szép történet. nagyon tetszett. :)
2017. okt. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Mikor általános sulis voltam,akkor kezdett el foglalkoztatni milyen is lenne lányokkal,kezdtek megtetszeni,de eleinte a bulis barátnős csókolózáson kívül nem volt semmi.

Aztán jött a sulinkba egy lány,eleinte csak legjobb barátnők voltunk,majd 1év után elmondta,hogy szerelmes belém.

Nagyon furán éreztem magam eleinte,de aztán bekellett látnom,hogy én is ezt érzem.

Másfél évig voltunk együtt, az első igazi nagy szerelmem volt,de sajnos a sok veszekedés, és,hogy megcsalt rátette a bélyeget a kapcsolatunkra.

Utána nem volt komoly kapcsolatom lánnyal, de most nem rég interneten keresztül megismertem egy csodás lányt,akivel nagyon szeretjük egymást.:) 18/L/bi

2017. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Az első barátnőm törékeny, nőies és fiatal hozzám képest. Ő akkor 18 volt, én pedig 22. Nagyon szerettem, pár hónapig tartott csak a kapcsolatunk, de évek múlva is csak őt szerettem. :) 26/N
2017. okt. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves voltam, ő 19, egy városban laktunk,mindketten ugyanabban a parkban szoktunk bandázni a barátainkkal, így gyakran láttuk egymást,aztán megszólított, beszélgettük és minden ment magától, találkozgattunk,randizgattunk és összejöttünk.1 évet voltunk együtt, de nem hagyott bennem mélyebben nyomot, csak egy kedves emlék maradt.Életem meghatározó nőjével 28 évesen találkoztam.

29/N

2017. okt. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy ezt mondod, nekem is volt már pár barátnőm, még is úgy gondolom eléggé meghatározó lány volt nekem az első :)
2017. okt. 23. 09:50
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Itt ismerten meg, én 17 voltam ő 16, eleinte tökéletes volt minden ő volt álmaim nője,aztán fél év után megcsalt és kidobott..azóta nem volt senkim:(
2017. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam oda senkiért a saját korosztályomból, így az első érdemleges kapcsolatom 20 évesen lett. A párom akkor volt 25 évesen végzős. Gyakran találkoztunk a folyosón, a könyvtárba, mindig kísértett. Aztán megtudtam, hogy egy karra járunk, és megkértem segítsen. Délutánonként taliztunk itt-ott, majd egy parkban és összehozott minket a tanulás. 4 évig voltunk együtt, bár az utolsó évben tudtam, hogy nem tart ez örökké, mert kiszerettünk egymásból. Mindketten félreléptünk és bár a történtek után is azt mondta engem akar, én túltettem magam a dolgon, azóta is a másik nővel vagyok. Bár mellesleg egy idősebb pasival csalt meg, ezért sem tudtam volna megbocsájtani neki, én pedig őt egy idősebb nővel és ugyan tudom, hogy mindketten férgek voltunk, szép emlék maradt.
2017. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!