Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ti felizgultok a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti felizgultok a női wc-ben a többi fülkéből kiszűrűdő hangokra?

Figyelt kérdés
Pl. nyilvános vécében vagytok, és halljátok, hogy a mellettetek lévő fülkében egy másik nő rotyog, csorgat.

2019. ápr. 27. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Hogyne! Át is kúszok a válaszfal alatt és nyaldosom a lábát, míg a homlokomba nem fúródik egy tűsarok
2019. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
XDDDDDDDD
2019. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Akkorát izgulok, hogy besz.rás! Ès nem èrzem magam kellemetlenül, mivel wc-ben vagyok.
2019. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Minden nap ezt csinálom 😂😂
2019. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Persze. Miközben ömlik a húgy a lábaim között betolom magamba az ujjaimat, mert majd meghalok attól, hogy hallom ahogy egy kiadós fosás után tépi a betét fóliáját a mellettem ülő.


Amikor van barátnőm, akkor is mindig utána lopakodom, ha wc-re megy. Ezért szexelek én mindennap.

2019. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Hat most hogy igy mondod🤔

Még így sem

2019. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Milyen beteg kérdések vannak te jó isten. Nem is a kérdés a beteg,hanem az,hogy ez valakinek megfordul a fejében! Ki ez a beteg állat ba*zod? Azt a rohadt életbe.... A kommentemet ki kellene sípolni! De ez mi ez, most röhögjek vagy mit tegyek? 😂😂😂 Plusz kiírja nekem hogy a "trágárságszűrőn" nem megy át? Ez a kérdés valahol átment?
2019. ápr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez azért számomra is beteg pedig én is perverz vagyok 😀 21/f
2020. nov. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!