Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az normális dolog, ha szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog, ha szexuálisan felizgulok arra, amikor a barátnőm alaposan megcsiklandoz?

Figyelt kérdés
Eleinte csupán hülyülésből csinálta, de minden alkalommal nagyon izgalomba jöttem tőle. Egy idő után el is mondtam neki, így azóta konkrétan az előjátékot képezi nálunk az, hogy jól megcsiklandoz engem, mert nagyon kívánom, úgy érzem, nekem ez kell a szeretkezésünk előtt. Szóval szerintetek egészséges az, ha valaki ennyire "szomjazza" a csiklandozást?

2019. máj. 3. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Volt csajom is szerette. F.
2019. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Én meg arra izgulok,ha két nő csiklandozza egymást! Nem tudom, hogy normális-e,de nem is érdekel!:)
2019. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az erogén zónák is csiklandósa, ha olyan inger éri őket. Ergo teljesen normális, ha ettől feláll a bré.
2019. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
De jo,hogy 3bol 2en elvagytok tevedve a kategoriaval...nagy problema lenne megnezni,mielott oda okoskodtok,ahova nem kéne?
2019. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondjuk nem írtad, hogy hol csiklandoz.Mert az sem mindegy. Én nem vagyok csikis, de például ha a hasamat csikizik finoman arra én is nagyon be tudok izgulni. Szóval nem egyértelmű, hogy konkrétan a csikizésre izgulsz, vagy csak bizonyos testrészeid érintésére. De egyébként szerintem nincs ezzel semmi baj.Van aki ennél sokkal betegebb dolgokra izgul.
2019. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kerdező

Teljesen normális, egészseges. Nekem is kell az előjatékban, mert utána jó szerető vagyok. Biztos készen l a bré. És ne törődj mas véleményével. Az a fontos, hogy nemtek így jó.

ápr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!