Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Annyira gyűlölöm, hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira gyűlölöm, hogy csak nőkbe tudok beleszeretni! Utálom, hogy nem aszexuális, aromantikus vagyok! Hogy lehetnék olyan "erőszakkal"? Gyógyszer vagy bármi?

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Persze, van olyan, hogy kémiai kasztráció, nézz utána. De miért baj ez amúgy? :/
2019. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mert soha nem viszonozzák a vonzalmam és szerelmem!Leginkább,mert heterók.Ilyenkor gyűlölöm nagyon a férfiakat is meg azt is,hogy nem vagyok heteró.

Kémiai kasztráció?Ez valós dolog? :D

2019. máj. 3. 18:37
 3/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem,ez csak pasiknak jó.🙄🙄
2019. máj. 3. 18:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja igen azóta már én is utána néztem csak azt tudtam, hogy létezik ilyen. :/ De azért a mai világban már annyira nem gáz, ha valaki a saját neméhez vonzódik, itt is csomó leszbikus van, lehet ismerkedni. :D
2019. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Ne gyűlöld se magad, se másokat emiatt. El kell fogadnod, ez van. Amúgy miért nem próbálkozol leszbikus nőknél?
2019. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem az a gond,hogy gáz.Hanem,amit feljebb írtam.Hiába is ismerkednék,a szerelmet nem lehet erőltetni.Pláne,hogy most is szerelmes vagyok.Annyira irigylem a heteró nőket.😑
2019. máj. 3. 18:54
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez olyan,hogy régen sem lettek barátaim az osztályomban,csak,mert az osztalytársaim.Nem voltak jó barátnak,nem kellettek.Ugyanez van a leszbikus nőkkel.Ha nem kell,akkor nem kell.Nem lehet erőltetni a szerelmet,ahogy már írtam.
2019. máj. 3. 18:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Mintha csak én tettem volna fel a kérdést...


Szólj, ha találsz valami megoldást az életedre, nekem is az kéne :))

2019. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismeros... Nekem is szólhatsz XD.
2019. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aszexuális és aromantikus vagyok. Szeretnék párt, de nem érzek szexuális vonzalmat, viszont romantikusat se, így még aki aszexuális, annak se kellek. Aromantikusok nagy része pedig nem akar párt egyáltalán és nem is értik, hogy én miért akarok. Ne akarj ilyen lenni, mert ha ilyen lennél, akkor meg e miatt rinyálnál, mint ahogy én is rinyálok :D
2019. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!