Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek? A szüleim (akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A szüleim (akik nem tudnak a leszbikusságomról) meg akarnak látogatni, ráadásul nagyon homofóbok.

Figyelt kérdés
Külföldön élek, pont azért, hogy ne találkozzak velük, mert ugyan szeretem őket, de jobb a távolság. Apám korábban kijelentette, hogyha leszbikus lennék akkor kitagad. A szüleim több napra jönnének és nálam (vagyis nálunk, de ezt nem tudják) laknának addig, szóval mindenképp találkoznának a barátnőmmel. A családból csak a húgom tud a leszbikusságomról, ő el is fogad, de ő nem nagyon tud semmit tenni az érdekemben a szüleimnél. (bár nem is várom el tőle, hogy megpróbálja, mert nem akarom, hogy neki legyen belőle probémája.) Ti mit tennétek a helyemben? (Bocsánat ha helyesírásilag nem lett jó, csak kicsit megkopott a tudásom) 24L

2019. máj. 10. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd be nekik szimpla lakótársként a barátnődet, ennyi.
2019. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Rád van írva , hogy leszbikus vagy? Vagy ha ez ekkora probléma, akkor ő a lakótársad.

Nem értem a problémádat.

2019. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Itt az ideje bevallani mindent. Jobb lesz hidd el
2019. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy kitagad? Ha jól értem már nem külön élsz, nem függsz tőlük, akkor hogyan tudna kitagadni? Az, hogy valaki homofób legyen, a heteróknál társadalmi elvárás, ha a családban van ilyen, lehet, hogy megértőbbek lesznek. De ha elmondod nekik, még azelőtt tedd meg szerintem, hogy odautaznának, mert ha rosszul fogadnák lehet kellemetlen lesz egy fedél alatt.
2019. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*már külön élsz
2019. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Gyertek nyugodtan, nagy szeretettel várunk titeket a párommal, XY-al! Annyira örülök, hogy végre meglátogattok, hiányoztok nagyon. Jól vagytok? Minden rendben? Puszi nektek addig is, vigyázzatok magatokra."


Ha erre az a válasz, hogy "ki vagy tagadva a családból", akkor látszik mennyire voltál eddig is családtag.

2019. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6ossal értek egyet... egy pillanatra se tagadd le a párod, főleg ne az otthonotokban... ott aztán rohadtul nem szólhatnak bele a szüleid, hogy mit csináltok
2019. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ja 2megoldás van amik szöges ellentétei egymásnak.

lakótárs vagy coming-out.

de coming utazás előtt legyen. az korrektebb a szüleiddel szemben,meg magadnak is jobb.

2019. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szerintem ha nálatok mondod el is belefér, kezdheted azzal, hogy ez nem telefon téma, hanem személyes, ami teljesen igaz is... aztán ha nem jó nekik mehetnek szállodába vagy haza... de ez van, ez a ti otthonotok és egy pillanatra sincs joga fesztivált csinálni otr egyiküknek sem...

párod mit gondol erről amúgy?

2019. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem akar felesleges vitákat, szóval azt mondta, hogy a szüleimet én ismerem, én döntésem el, hogy mi lesz. Az viszont biztos, hogyha elmondjuk akkor is maradnak, csak akkor végig csesztetni fognak. (Elég drága város, örülnek, hogy van ott rokon)
2019. máj. 11. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!