Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Amikor egy másik lányról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy másik lányról fantáziáltok, akkor általában ismerősre/barátnőre gondoltok vagy valami elképzelt alakra, esetleg celebre?

Figyelt kérdés

Biszexuális lányok válasza is érdekelne! ;)

24Bi/l



2019. máj. 12. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősről szoktam.

Pl:

Elkezdtem dolgozni egy uj helyen, volt egy csaj, aki már az elején meg tetszett. Lassacskán figyeltem őt, az arca fonásait, a mozdulatait, mit hogy csinál. A 2. hét után már azon kaptam magam h ő épp egy lépcsön állt, kezével a korlátba kapaszkodott, épp beszélgetett valakivel, amikor elsuhantam mellette olyan inger jött rám, szívem szerint, megsimogattam volna pici kis pociját és adtam volna egy csókót az arcára.

...

Most mar két alkalom is adodott h 8órába a gyönyörű formás fenekét nézhettem, hisz nekem háttal állt.

A fantáziám is elindult, de nekem inkább csak álmomban szokott.

Par nappal ez elött vele álmodtam, igen izgatott állapotomban ébredtem, de meg nem voltam épp teljessen magamnál, tovább folytattam az ábrándkzást, tudatossan, én ilyenkor szoktam magamhoz nyulni.

2019. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ van e épp aktuális kiszemeltem. Ha nincs, akkor van, hogy csak úgy magam elé képzelek egy elképzelt lányt, aki az ideálom lehetne.
2019. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En altalaban elkepzelt lanyokra gondolok. Szoktam erotikus torteneteket irni es annak olvasasaval kenyeztetem magam. :) De olyan is volt mar, hogy a metron lattam egy szimpi lanyt es mikor hazaertem, elmerengtem milyen gyönyört okozhattunk vna a masiknak es hogyan. :p
2019. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kolléganőmre szoktam gondolni. Baromira rá vagyok indulva, de sajnos nincs esélyem nála.
2019. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igyekszem nem túl közeli ismerősről/kiszemeltről fantáziálni, sajnos megesett már, hogy így estem bele egy csajba és esélytelen volt a dolog, úgyhogy nem szeretnék még egy ilyet, mert pokoli 1 év volt.:D Úgyhogy, hogy is mondjam, egy kitalált, arctalan alakra gondolok? Szóval nem egy konkrét személyre, hanem inkább az élményre.
2019. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig konkrét személyre szoktam gondolni, mármint akit személyesen ismerek.
2019. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok akivel már megtörtént... mit tudnék vele még kezdeni, stb ... :)
2019. máj. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régebben a legjobb barátnőmről fantáziáltam, most a példaképemről.
2019. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!