Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy barát barátnő fogja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barát barátnő fogja szánalomból a másik lány kezét 2,5-3 óráig?

Figyelt kérdés
Utaztunk,és megfogtam a kezét.Nem engedte el az út végéig,kb 2,5-3 óráig.Szánalomból fogja valaki ennyi ideig a másik kezét?Előtte nap vallottam be neki,hogy nem csak barátként tekintek rá.Ő erre mondta,hogy nem leszbikus,de nem is biszex.Mégis ez volt.Szerintetek?
2019. máj. 2. 12:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Igen,baráti szeretet is lehet.
2019. máj. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Ezt neked kéne jobban tudnod...Te voltál ott,te néztél a szemébe közben.Te láttad,hogy néz rád,láttad a testbeszédét.Ennyiből mi mondhatunk bármit.Ezt itt senki nem fogja 100%ra megmondani neked
2019. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nyilván nem is 100%-os bizonyosságot akarok itt.Csupán kívülállók véleménye érdekelne,hogy ti hogy látjátok,mivel én nem tudom reálisan megítélni mi is lehet valójában,mivel benne vagyok...

Nem néztem közben a szemébe.Csak ültünk egymás mellett az út alatt,és fogtuk egymás kezét.Előtte volt már ilyen,amikor felzaklatott valami.Akkor is több,mint 1-1,5 óráig fogta a kezem.Most viszont semmi ilyen nem volt,sőt,előtte lévő este bevallottam neki hogy többet jelent nekem.

2019. máj. 2. 13:46
 4/28 A kérdező kommentje:
1:Na de ennyi ideig fogja egy bőven 30 feletti felnőtt nő egy szimpla barátnője kezét "viszonzásul"?Nem fura?Vagy csak nekem az?
2019. máj. 2. 13:48
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Csak akaratgyenge / bizonytalan. Ennek nem lesz jó vége.
2019. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

3:Nem lesz jó vége?Vagyis?

Akaratgyenge?Mégis miért?:'D

2019. máj. 2. 14:00
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
Elültetted a bogarat a fejében és hát gondolom nem kapkodnak annyira utána a pasik, meg egyedül is van, így egy kicsit eljátszott a gondolattal, talán fel is kavartad ...de előbb utóbb leülepszik benne és nagy valószínűséggel ki fog kosarazni végül. Szóval azt mondanám, hogy délibábot kergetsz ...de persze kitudja.
2019. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%
Ha nemet mondott, akkor az nem. Szerette volna bemutatni ezzel, hogy szüksége van rád az életében, mint barát és, hogy szeret téged, mint barát.
2019. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem simán megteheti úgy, hogy fontos barátként tekint rád. Mi kézen fogva is sétálunk mindenhová a barátnőimmel, ha úgy van, csupán baráti szeretetből.
2019. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
#7,8,9:Akkor a vallomásom előtt miért csinált még olyanokat,hogy egy ölelésünk végével nyakon puszilt hátul a tarkómnál (csak ketten voltunk),meg miért csapott rá többször a seggemre,később meg miért paskolta meg (legtöbbször ölelés végén)?!Miért mondta,hogy összezavartam a kiöltözésemmel,amikor elfelejtett valamit,és miért hívott szépségemnek,miért mondott ilyeneket,hogy napról napra szebb vagyok?!Egyébként a vallomás utáni reggel hagyta,hogy hozzásimuljak,amikor még ágyban voltunk,utána meg ez a kézfogós sztori.Aztán nem találkoztunk hétvégén,nem is beszéltünk,hétfőtől meg ideges volt,veszekedett velem,"ugrott" mindenért?Nem értem.Ő közeledett felém félreérthetően mielőtt elmondtam volna neki a dolgot,én csak megölelni szoktam,amit persze viszonozni is szokott szintén.Volt,hogy a hátam is simogatta közben.Amúgy van valakije,de már nem szerelmes,ez 100%-os infó.
2019. máj. 3. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!