Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Választhat azért idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választhat azért idősebb partnert egy nő, mert ha az utcán látják őket kezet fogni, azt hiszik, anya-lánya?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy huszonéves nő fogja egy ötvenes kezét már szerintem senki nem fogja őket anya-lányának nézni,szerintem kizárt hogy valakinek ez legyen az indok
2019. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szégyelned a partnered , akkor ne válassz idősebb nőt !

Ha nem vállalod fel mi ertelme egy kapcsolatnak ?

2019. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1: pont ma láttam ilyet, ezért jutott eszembe a kérdés. Nem tudom, a fiatalabb elmúlt-e 20, de szerintem anya-lánya voltak. Fogták egymás kezét, bár mikor mentem el mellettük (nem volt senki a környéken, csak én jöttem velük szembe), akkor mintha kezdték volna elengedni.
2019. máj. 27. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a kérdés arra irányul, hogy egy nő választ e azért jóval idősebb párt, hogy anya-lányának álcázzák magukat a nyilvánosság előtt?... Nem valószínű. Azért mert mondjuk anya-lányának látszanak, ha egymás kezét fogják, még nem ez volt a koncepciójuk.
2019. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sem túl valószínű. Mi is elég diszkréten kezeljük ezt a dolgot, mivel nyilván mindenki tuja, hogy itt magyarországon nem egyszerű ez a helyzet. Alapvetően amiatt nem aggódunk, hogy most bárki random valaki meglát minket és fúúj leszbikusok, nem érdekel ki mit gondol, viszont a munkahelyen biztonsági okokból ezt nem hoztuk nyilvánosságra éppen ezért ha megyünk valahová akkor vagy nem fogjuk meg egymás kezét vagy csak belekarolunk egymásba. Szóval szerintem az emberek többsége inkább nem fogja meg a párja kezét, ha nem akarja tudatni, hog együtt vannak, minthogy csak emiatt válasszon idősebb párt magának. Aki fiatalon idősebb nővel van kapcsolatba az nyilván vonzódik is hozzá és nem csak azért van vele, hogy ne higgyék leszbikusnak ha mennek az utcán kézenfogva.
2019. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!