Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hogy jöttetek rá hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy jöttetek rá hogy a lányokat (is) szeretitek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából akkor kezdett gyanús lenni a dolog, amikor álmomban lánnyal együtt zuhanyoztam és az zavart egyedül, hogy a lényeg előtt felébredtem... :D
2019. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sehogy nem jöttem rá, mindig is tudtam. 🤷‍♀️


De így is piszok nehéz volt megküzdeni a társadalmi elvárásokkal, furcsa és ijesztő volt, hogy a társadalom javarésze teljesen máshogy gondolkodik, mint én. Engem sajnos nagyon összezavart, amikor elkezdtem tapasztalni/látni, hogy ennyire megvetik a melegeket és hogy egy csoporton belül csak én vagyok olyan, amilyen. :(


Bárcsak tudtam volna valakivel beszélgetni erről...

2019. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is tudtam.
2019. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lassan, fokozatosan történt. Sokat gondolkodtam az utóbbi időben és rájöttem, hogy csakis nővel tudom elképzelni a jövőmet. Külsőre férfiakat is tudok vonzónak találni, de képtelen lennék lefeküdni velük. Belegondolok és... brrr
2019. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ez igazán szuper de ez a leszbikus kategória.

Többieknek köszönöm, jöhetnek még válaszok LÁNYOKTÓL!

2019. máj. 30. 00:04
 6/14 A kérdező kommentje:
Zárjuk le a témát légyszi. Szerintem itt senkit nem érdekel melyik pasinak mire áll a cövek.
2019. máj. 30. 01:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Két nő kapcsolatában nincsen "hapsi szerep".

2. Nem csak fiús és lányos lányok alkothatnak egy párt, nagyon sokszor van hogy egy pár mindkét tagja fiús vagy mindkét tagja lányos.

3. Egy biszex nő nem feltétlen férfivel végzi, nőkbe is beleszerethetnek, van aki nőkhöz jobban vonzódik és a leszbikus nők között is vannak nőiesek.

4. Biszex vagyok, és 2 évnél régebb óta vagyok nővel kapcsolatban, és még nem léptem le a bré miatt, sőt az ilyen pasiktól mint te irtózom.

5. Szerintem te nem kellesz nem hogy két évig, de egy hónapig sem a nőknek különben nem lenne ilyen savanyú a szőlő.

2019. máj. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy így kiokosítottál, mondjuk semmi fiús nincs bennem és a barátnőm is kifejezetten lányos de biztos neked van igazad. Hetero férfiként nyilván több leszbi/biszex körben is mozogsz mint én szóval mesélj még légyszi.😂😂
2019. máj. 30. 02:22
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében sosem akartam úgy kapcsolatot férfival, nem zárta ki, hogy külsőre ne tetszene, vagy ne baratkozzak velük, de randit mindig lemondtam, mert nem volt vonzó. Aztán jött az a bizonyos első igazi lány crush, akinek instán követtem be a profilját, elég durva ébredés volt számomra, mégha kicsit tomboyos is volt, az volt az első, ami megfogta a szívem. Azután nem később az első szerelmem is megérkezett hozzám, aki lány volt.

Azóta nem érzem magam kényelmetlenül.

18/L/L

2019. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Már általános iskolában ugyanúgy megnéztem a lányokat, mint a fiúkat.


Gimnáziumban volt egy lány osztálytársam, akibe szerelmes lettem és ekkor jöttem rá, hogy biszex vagyok.

2019. máj. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!