Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hogy jöttetek rá hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy jöttetek rá hogy a lányokat (is) szeretitek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 20:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten döbbenetes felismerés volt elsőre aztán sokkal jobban belegondolva minden összeállt a fejemben, hisz nem lettem más ember csak nem találkoztam a megfelelő emberrel ahhoz, hogy ráébredjek erre. Én jómagam pánszexuális vagyok és akkor jutottam erre mikor találkoztam egy olyan lánnyal aki teljesen lehengerelt és beleszerettem.A lányokról mindig is úgy gondoltam, hogy kicsit sem érzek vonzalmat, hogy akár csak csókolózzak egy lánnyal. Persze utólag belegondolva a pasiknál is csak azután alakult ki a szexulis vágy miután megismertem őket, de ez akkor még nem tudatosult bennem, hogy pánszex vagyok, inkább csak az, hogy nekem jobban számít a másik illető személyisége. Lényeg a lényeg, megismertem ezt a lányt, totál belezúgtam(sajnos ő hetero szóval nem lett happy end de ez mostnem is lényeges) aztán mikor ennek ellenére éreztem, hogy más lányokat még mindig nem tartok vonzónak akkor jutottam el oda, hogy pánszexuálisnak valljam magam és ekkor tudatosult bennem, hogy képes vagyok lányokat is szeretni.
2019. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam egy lánnyal, aki megtetszett. Előtte csak pasikkal jártam. Aztán rájöttem, hogy lányokkal sokkal élvezetesebb a szex, és azóta férfire rá sem tudok nézni.
2019. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát már kb 9-10 éves koromban is szerelmes voltam lányokba, sőt az egyik lánynak az iskolában emlékszem, hogy egyszer mondtam is, hogy ha fiú lennék, szerelmes lennék belé :DD Meg mindig kitaláltam ilyen játékokat az egyik barátnőmmel aki tetszett, hogy játsszunk olyat, hogy én egy fiú vagyok és randin vagyunk, meg mindig mondtam neki, hogy sétáljon előttem amikor nyáron olyan felső volt rajta amin a háta egy része kilátszott... :D meg voltak ennél szexuálisabb gondolataim is egy másik lány iránt... volt egy időszak amikor azon agyaltam, hogy nekem fiúnak kell lennem ha nagy leszek mert különben soha nem lehet majd barátnőm (nyilván nem tudtam akkor még, hogy lánynak is lehet barátnője, meg se fordult a fejemben). Olyanra is emlékszem, hogy az egyik barbimmal azt játszottam, hogy ő a barátnőm, és mellém fektettem stb és mondtam is az egyik barátnőmnek, hogy addig leszek szerelmes a barbimba ameddig felnővök és akkor utána majd lesz egy FÉRJEM helyette :DDDD


De fogalmam sem volt, hogy ez azt jelenti, hogy leszbikus vagyok vagy ilyenek, kicsi voltam így nem gondolkodtam ilyeneken, hogy ez most mit jelent vagy ilyesmi, hiszen nem is tudtam, hogy létezik ilyen.


12 éves voltam amikor rájöttem, hogy leszbikus vagyok, ez az után volt, hogy mindig az imnet fórumon olvasgattam a leszbikus, biszex, The L Word-ös topikokat 'kiváncsiságból' aztán pár hétnyi olvasás után rájöttem, hogy teljesen azonosulni tudok azzal amikről ott a lányok beszélnek, amikor az L-t néztem akkor teljesen egyértelműnek tűnt, hogy hát én is ilyen vagyok, nekem is barátnőm lesz ha felnövök, és akkor így azonosult bennem, hogy jé, leszbikus vagyok.... előtte is sokan kérdezték az osztálytársaim mert mindig szerelmes voltam ilyen-olyan celeblányokba de én akkor még tagadtam, bár valamilyen szinten akkor is tudtam, hogy leszbikus vagyok csak így nem 'esett le' akkor még, nem tudom elmagyarázni.

2019. jún. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
94%

Én kb. általános suli vége felé jöttem rá, hogy a lányok is érdekelnek, előtte nem nagyon gondolkodtam ilyeneken. Konkrétan olyan 2. osztályos koromig teljesen hidegen hagyott ez a szerelmes-téma, akkor is egy fiú osztálytársamba lettem "szerelmes" és rajta marakodtunk a többi lánnyal az osztályban.

Aztán olyan 5.-6.-os koromban elkezdtem animéket nézni az Animax-en (Vagy A+, nem tudom mi volt épp a neve) és feltűnt, hogy nagyon, talán kicsit túlságosan is sokat gondolok a Naruto-ból Ino-ra xD Akkor még nem nagyon gondoltam bele túl sokat ebbe a dologba, nem gondoltam, hogy leszbikus/biszex lehetek azért, mert tetszik kinézetre egy rajzfilm szereplő...Aztán 8.-ban elkezdtem járni ilyen matek felvételire felkészítő szakkörre a leendő gimimbe és ott volt egy lány, akivel néha beszélgettem és egy idő után azt vettem észre, mindig rá gondolok és akkor kezdtem el azt hiszem maszturbálni is (és szerintem nem kérdés, ki járt olyankor is a fejemben >.<).

Akkor nagyon megijedtem, mert azt hittem, leszbikus vagyok (ugyanis történetesen olyan környéken élek, ahol nagyon sok a homofób, még a szüleim is kitagadnának, ha megtudnák, hogy biszex/leszbikus vagyok..), annak ellenére is, hogy voltak férfiak/fiúk is, akik tetszettek, pl. ez a lány előtt "halálosan szerelmes" voltam Adam Lambert-be..Szerintem akkor még nem tudtam, hogy nem csak heterok meg melegek léteznek, hanem biszexuálisok is :D

Aztán gimiben ismét volt egy lány az osztályomban, akiért odavoltam, aztán egy fiú osztálytárs, aztán pár másik srác a suliból, aztán végül kaptunk egy új tanárnőt és bele úgy éreztem, bele is szerettem. Ez olyan 16-tól 18 éves koromig tartott, és így utólag nem nevezném azt a dolgot szerelemnek, inkább csak ilyen rajongás+szexuális vonzalom keveredése volt. Viszont ez volt az első alkalom, amikor komolyabb érzelmeket tápláltam valaki iránt, aki nem rajzfilmszereplő, meg hollywoodi énekes, meg ilyesmi volt, hanem egy ember, akit tényleg ismerek..És ugye ő történetesen egy nő volt, ezért azt hittem, leszbikus vagyok. Végül akkor jöttem rá, hogy a fiúkat és a lányokat is egyaránt szeretem, amikor beleszerettem egy fiúba 18 évesen és ez azóta is tart :) Mondjuk még most se vagyok 100%-osan biztos benne, mert szexuálisan inkább a lányok vonzanak, férfiaknál meg inkább csak akkor érzek szexuális vonzalmat, ha szeretem az illetőt. Szóval egy random idegen pali nézhet ki akármilyen jól, nem tudnék lefeküdni vele, amíg nem alakul ki kztünk valamilyen érzelmi kapocs, míg egy csinosabb nővel bármikor..És még ha el is jutnék egy férfivel odáig, nem az iránta érzett vonzalmam hajtana, hanem inkább az, hogy neki örömet szerezzek. (Tudom, ez így nagyon hülyén hangzik, de nem tudom jobban megfogalmazni xd)

Pár hónapja, ezen az oldalon találkoztam először a heteroromantikus kifejezéssel és azóta inkább homoszexuális-heteroromantikusként definiálom magam, de az emberek többsége nem fogadja el, hogy vannak, akik nem feltétlenül tudnak ugyanolyan nemű emberekbe beleszeretni, mint akikkel lefeküdnének :/ 21l

2019. jún. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!