Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok nagy része...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok nagy része feminista?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont feminista vagyok és leszbikus is, de szerintem nem jellemző.
2019. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb leszbikus ismerősöm az. Én kifejezetten nem hírdetem magam annak, de sokmindennel egyetértek ami a feminizmusba beletartozik.
2019. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 AnonymusCQ ***** válasza:
93%
Hát ez változó...én nem tartom magam kifejezetten feministának, de a lekicsinyítéstsem vagyok hajlandó eltűrni...
2019. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Most màr kialakult és egyre nagyobb tért hódít egy alja, hímsoviniszta réteg, aki azt se tudja mit jelent igazàból a feminizmus és nevetséges,szànalmas módon a hímsovinizmus ellentétének próbálja beàllítani. Mondjuk ezen az oldalon legnagyobb részt màr csak olyan"leszbikusokat" találsz, akik utálják a feministákat, felcsatolhatóssal dugnak,prostihoz járnak, a férfias nőket szeretik, olyan pasikkal akarnak barátkozni akik itt írogatják hogy vagy be akarnak szállni 2 leszbikus közé, vagy ki akarjàk gyógyitani a leszbikusokat egy nagy dugással.De persze mindig van aki megjegyzi hogy az ő legeslegjobb lelkitársa egy pasi,aki többet ér száz barátnőnél és a legjobb ember a világon. Miközben a heteró nők meg nyíltan megmondják hogy milyenek a pasik igazából. Szóval szànalmasan sikerült átmosni a mai "leszbikusok" agyát.
2019. júl. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
#6 nem tudom mi bajod van az itteni leszbikusokkal, de én speciel pont az ellentéte vagyok annak amit leírtál.
2019. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
#6-os: Miért nem mész már el kezeltetni magad? Szerintem ne halogasd. Az orvos felírhatna neked egy árnyalt gondolkodást segítő pirulát. De komolyan..
2019. júl. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez nem függ össze. Aki tisztában van azzal, hogy mi a célja a feminizmusnak mint ideológiának az tisztában van azzal is, hogy ez nemi irányultságtól(sőt szerintem akár nemtől is) teljesen független. A feminizmusnak az a lényege, hogy a nők semmilyen formában ne legyenek kevesebbnek nézve a férfiaknál. Ez ugyanúgy érinti a heteroszexuális, leszbikus, aszexuális vagy akármilyen beállítottságú nőket. Léteznek magukat tévesen feministának nevező csoportok akik ezen túl mennek, az ő köreikben jellemző a férfigyűlölet a női felsőbbrendűség és hasonlók azt hiszem ők élnek a köztudatban "femináci" elnevezéssel, de a kettőnek nincs köze egymáshoz. Azt talán el lehet mondani, hogy az utóbbi szélsőség talán gyakoribb lehet a leszbikusoknál,de ez sem törvényszerű és az is meglehetősen téves elképzelés, hogy az összes leszbikus, vagy akár csak az hogy nagy százalékuk bele tartozna ebbe a csoportba.
2019. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Tévedsz. A mai leszbikusoknál a hímsovináci csoportok a gyakoriak,ahol jellemző a férfiimádat .
2019. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Azok nem leszbikusok, akik imádják a férfiakat.
2019. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondom, mégis le vagyok pontozva.
2019. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!