Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon szeretem a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőmet aki szintén hegedül mint én és nagyon megértő velem, de legutóbb amikor közeledett felém és megtörtént volna az első szex, akkor pánikba estem és nagyon megbántottam, mit tegyek? 26L

Figyelt kérdés

Legelsőként szeretném kihangsúlyozni, hogy NAGYON szeretem a barátnőmet! Ő egy csodálatos lány és ő az első párkapcsolatom is, még sohasem volt társam. A probléma az hogy nagyon zárkózott és visszahúzódó személyiség vagyok, ezért voltam eddig egyedül. Számomra elképesztően fontos a hegedülés, minden nap hegedülök és folyamatosan fejlesztem a képességeim. A hegedűm volt az én társam! Amikor aludtam odakészítettem őt az ágyam mellé egy székre, vele fényképeztem le magam, úgy beszélek róla mint élő személy lenne. Neve is van és egy hölgyként képzeltem el mindig is.


Apukám és Anyukám tudja, hogy mennyire fontos nekem a hegedű, hiszen 9 éves korom óta foglalkozom ezzel. De ami baj volt itthon, hogy mindig aggódtak értem, mert olyan magányos voltam. Annak örültek egyébként, hogy sohasem mentem bulizni, de annak már nem, hogy rengeteg ideig nem volt párom, aggódtak értem nagyon. Abban a hihetetlenül csodálatos helyzetben vagyok, hogy Anya és Apa elképesztően szeretnek engem és SOHASEM volt semmi problémájuk azzal, hogy nekem lány társam sem. Sohasem zavarta őket hogy leszbikus vagyok, mert ugyanúgy a lányukként szeretnek, nekik az a legfontosabb hogy boldog legyek.


Sőt! Imádják a barátnőmet, mert nagyon kedves, udvarias és értelmes lánynak tartják! És hab a tortán hogy ő is hegedül, pont így ismerkedtünk meg. Facebook-on elkezdtem beszélgetni vele, mert megtudtam hogy hegedül, aztán egy szép nap találkoztunk is. Fokozatosan egymásba szerettünk és egyszer megcsókoltuk egymást, életem egyik legjobb pillanata volt. Már 8 hónapja hogy járunk a barátnőmmel és ő 27 éves.


Mindig nagyon segítőkész velem és folyamatosan elvisz engem programokra! Voltunk állatkertben, operában, moziban, kirándulni, mindig igyekszik kimozdítani engem hogy szerezzünk új élményeket. És gyakran hegedülünk együtt, ami számomra a legjobb érzés a világon.


Előző szombaton este azt történt, hogy szokásos módon én átmentem hozzá vendégségbe. Majdnem minden hétvégét együtt töltünk, rendszeresen együtt alszunk egy ágyban, de csak alvás történik mindig, semmi más. Amikor benyitottam neki az ajtaján és köszöntem neki, láttam hogy valamire készült, mert nem az átlagos ruhájában volt hanem egy gyönyörű estélyi ruhában és rózsákkal rakta tele a szobát és az ágyát és szép volt a megvilágítás is! És a hegedűje is a kezében volt. Azt kérte feküdjek be a nappaliban a kanapéra és dőljek hátra. Amikor befeküdtem, elkezdett nekem játszani a hegedűjén és egy nagyon romantikus, nagyon érzelmes zeneszámot hallottam tőle, amit még azelőtt sohasem játszott el nekem. Nagyon meghatódtam és jólesett nekem a dolog. Amikor végzett, a szemembe nézett nagyon mélyen és lassan bebújt hozzám a kanapéra és elkezdett csókolgatni engem. Nagyon hosszasan és kellemesen csókolóztunk, amit imádtam! Egyszer azonban azt vettem észre hogy fokozatosan bevitt engem az ágyába! Bedőltünk az ágyba és folytattuk a csókolózást és végül azon kaptam magam, hogy elkezdett levetkőztetni engem! Benyúlt a pólóm alá és simogatta a hasam, aztán levette a pólómat és a farmer nadrágomat, zoknimat is. Csak a bugyim és a melltartóm maradt rajtam és végül ő is levette minden ruháját, neki is csak a bugyi és a melltartó maradt. Tovább csókolóztunk és éppen szerette volna kibontani a melltartóm, amikor hirtelen pánikba estem! Azt mondtam neki, hogy ne, kérlek ne, nekem ez még korai, nem szeretnék szexelni vele! Mondtam neki hogy nagyon zavarban vagyok és nem szeretnék szexelni, kérem ne csináljuk! Ő megtette amit kértem, elvette a kezeit rólam és el is ment az ágy távoli végébe szótlanul. Aztán elkezdett sírni, végül pedig zokogni. Borzalmasan éreztem magam. Odabújtam hozzá és mondtam neki, hogy nagyon szeretem őt, imádom, ő a mindenem az életem és hogy CSODÁLATOS volt a meglepetés is amivel várt, mindent imádtam! Elmondtam neki hogy gyönyörű ajándékot kaptam tőle, tudom hogy 1 millióból 1 lány olyan mint ő, csak sajnos nagyon megijedtem és én egyáltalán nem voltam még felkészülve arra, hogy most hirtelen szex lesz! Nem mondott semmit, csak sírt és zokogott. Én próbáltam megcsókolni őt de elfordult tőlem. Annyira rosszul éreztem magam. Aztán végül megszólalt és azt mondta, hogy sajnálja ha megijesztett engem, egyáltalán nem ez volt a szándéka! Csak azt nem érti, hogy ha nagyon szeretjük egymást és 8 hónapja járunk és már rengeteg alkalommal aludtunk együtt, mégis miért ne lehetett volna ma szex? Mondtam neki, hogy nekem ez váratlan volt és hogy nem voltam felkészülve rá, de elmondtam neki vagy ezerszer, hogy imádom őt és tényleg csodálatos ahogy várt engem!


Aztán végül megnyugodott 2 óra után és összebújtunk, csókolóztunk. Reggel láttam rajta hogy nagyon megviselt és szomorú volt még mindig. Annyira megviselt engem is a dolog.


Arra a döntésre jutottam, hogy mivel pénteken nála alszom ismét, szeretném helyrehozni a dolgot! És szeretnék szexelni is vele! Mert most már felkészültnek érzem magam a dologra és szeretném is, kívánom a dolgot! Azt találtam ki, hogy pénteken elmehetnék vele az állatkertbe, aztán este fölmennénk a lakására ahogy szoktuk, de ezúttal én kedveskednék neki! Mint mindig, most is vinném magammal a hegedűmet, de amiről nem tudna, hogy most én szeretnék szexelni vele! Mert neki erről semmit sem mondtam még, ezt meglepetésnek szánom neki! Azt találtam ki, hogy este először én mennék fürödni, aztán elmenne ő is, amikor pedig kijönne a fürdőszobából, a hálószobájában várnám őt ugyanazzal a fény megvilágítással és virágszirmokkal mindenütt! (Virágot nem szeretnék vinni magammal mert azt meglátná, ha pedig táskába raknám, félnék hogy tönkremenne. De szerintem ha virágszirmokat rakok a táskámba, azt biztos nem venné észre és azokat szét lehetne majd szórni este a szobában!) Játszanék neki egy romantikus zeneszámot, amit még ő sem hallott tőlem soha, ez lenne a meglepetés. Amikor pedig végeztem, bebújnék hozzá az ágyba, csókolgatnám és levetkőztetném őt, aztán szexelnék vele!


Ami nagyon fontos információ, hogy ugye én még sohasem szexeltem senkivel, de ő már igen! Ő nem leszbikus mint én, hanem biszexuális és már rengeteg alkalommal szexelt fiúval és lánnyal is! A kérdésem, mivel ő ennyire tapasztalt, adjam át neki szex közben az irányítás lehetőségét, vagy mindegy hogy ki irányít? De azért én megtehetem a kezdő lépést felé nem?


Szerintetek ez egy jó ötlet? Vagy ti hogyan kedveskednétek neki? Szeretném helyrehozni a legutóbbi kellemetlenséget és mindkettőnknek egy csodálatos élményt szerezni!


2019. júl. 4. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
26 éves létedre komolyan olyan mint ha egy 15 éves történetét olvastam volna. Gyerekes az egész de tényleg. Nem csodálom ha szegény csaj azt hiszi nem kell neked eléggé. Szerinted ki várna 8 hónapot azzal hogy legyen végre valami? Mi az hogy korai? Keress akkor vallásos csajt az kivárja az esküvőig ne a másik idejét húzd ha nem akarsz semmi előre lépést csak egy helyben állni. Ilyen bántás után alap hogy egyből rendbe teszed.
2019. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Te még nagyon éretlen vagy ehhez. Foglalkozz inkább csak a hegedűddel, ne elő emberekkel.
2019. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Ez amúgy most komoly?.

Ne már.

Tényleg olyan, mintha egy tini csaj írta volna.


Csak aludtatok és nem volt semmi? Simogatás se, tapi se?

Hát az oké, hogy még nekem se volt kapcsolatom és nálad csak két évvel vagyok fiatalabb, de ha lenne barátnőm és együtt aludnánk akkor én nem bírnám ki, hogy ne simogassam a testét vagy ne tapizzam le.

2019. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Legelsőként, szeretném megköszönni a kommenteket. Másrészt tudom, hogy sajnos van egy nagyon gyerekes oldalam és hogy nem a legjobb az emberekkel való kommunikációm, kapcsolat teremtő képességem. Ebből látszik, hogy túl sokat hegedültem egyedül otthon, a szobámban, ahelyett hogy barátkoztam, beszélgettem volna. Túl sokáig kerültem az emberek társaságát és ez nagyon meglátszik a barátnőmmel való kapcsolatomon is. Egyébként félek hogy elveszítem... Van benne egy belső hang, hogy lehet, hogy mindent elrontottam és elvesztettem őt. Ha így van, akkor megérdemlem. Én vagyok éretlen és én rontottam el a dolgokat. Gyűlölöm önmagam.
2019. júl. 4. 14:13
 5/16 anonim válasza:
71%
Az a véleményem Kérdező, hogy szerintem neked még nem való párkapcsolat. Hiába vagy 26 éves, te még a lelkedbeb egy gyerek vagy. Úy gondolom, ne rabold tovább a barátnőd idejét, hagyjad őt békén. Biztos egy nagyon kedves lány vagy Kérdező, de jelen pillanatban te még nem vagy érett egy párkapcsolatra. Miért pazaroltál el 8 hónapot a barátnőd életéből? Kérj tőle elnézést és szerintem lépjél ki ebből a párkapcsolatból, neked kell nég néhány év hogy érjél érzelmileg. Addig foglalkozzál a hegedűddel, meg menjél barátkozni, beszélgetni emberekkel. Röviden, nőjjél fel végre, 26 éves vagy!
2019. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem bántásból mondom, de lehet hogy jobb lenne ha felkeresnél egy pszichológust. :)
2019. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit magamra ismertem, de azért én nem vagyok ennyire elszigetelt. Művészlélek lehetsz, és az nagyon szép, hogy hegedülsz, és ennek élsz, úgy tűnik, de tényleg nem kéne így még neked kapcsolat. A barátnőd tényleg megérdemel annyit, ezek után, hogy valaki olyan legyen mellette, aki nem ennyire elvont, vagyis, jobban bele tudja tenni magát ,minden téren egy kapcsolatba. Lehet,hogy te sem tudod igazán, mit szeretnél vele, vagy mivel jár, ha van egy társad.
2019. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Valóban hibázott a kérdező, de nem kell ennyire támadni, mint ahogyan teszitek.


Az, hogy a barátnőd 8 hónapot várt rád azt jelenti, hogy valóban nagyon szeret téged és biztos lehetsz benne, hogy nemcsak kihasznál és nemcsak szexre kellesz neki. Valószínűleg azért sírt amikor visszautasítottad a szexet, mert nagyon vágyik már rád és izgatottan készült arra, hogy megteremtse a megfelelő hangulatot az együttlétre és várta már az alkalmat, erre te visszautasítottad és úgy érezte, hogy az erőfeszítése és készülődése felesleges volt. Meg talán úgy is érezheti, hogy te nem vágysz annyira rá, mint ő rád.


Ezentúl próbáld meg őt jobban megbecsülni és jobban odafigyelni rá. Mutasd ki mennyire szereted őt és próbáld helyrehozni a dolgot, mert ha nem, akkor nagyon megfogod bánni később.

2019. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bántásból mondom, de szerintem is érdemes felkeresned egy pszichológust. Nincs semmi baj, csak kissé későn érsz, el voltál szigetelve, nem úgy alakult ki a társasági viselkedésed mint a legtöbb embernél. A pszichológustól nem kell megijedni, én két és fél évig jártam teljesen más okból (étkezési zavar) de nagyon kellett ahhoz, hogy kialakitson egy egészséges gondolkodásmódot. Neked is segítene és vannak államilag támogatott segítők és pszichológusok is. Ettől függetlenül te nem vagy beteg, csak kicsit visszamaradott a kapcsolatkialakításban. A barátnőd biztosan nem véletlen vár rád ennyi ideje, én nem mondom hogy szakíts vele, de szerintem amíg segítséget kapsz beszélj vele, és tartsatok egy szünetet, amíg mindenkinek mindent szabad, már ha képesek lesztek rá. Ugyanis tőle sem várható el, hogy 27 évesen ne szexeljen egy párkapcsolatban. Neked meg csak emiatt nem kell beleugrani a dologba, persze ha úgy érzed hogy tényleg készen állsz és szeretnéd akkor hajrá, nem kell kitalalni előre ki irányít meg hogy lesz, csak hagyni hogy történjenek a dolgok. De ha érzed hogy megint megfutamodnál, akkor ne kísérletezz a barátnőddel.
2019. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Kérdező, én is támogatom a dolgot hogy járjál pszichológushoz! Szerintem nagyon hasznos lenne és úgy gondolom, sokat segíthetnr neked. Szerintem minden rendbe fog jönni, beszélj a barátnőddel!
2019. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!