Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti eltudnátok képzelni kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti eltudnátok képzelni kapcsolatot olyan lánnyal akinek a családja és a barátai előtt titkolnia kell azt hogy ő a lányokat szereti?

Figyelt kérdés

2018. jún. 11. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Hosszú távon nem. És mivel én hosszútávra tervezek, egyáltalán nem szeretnék ilyen párkapcsolatot. Mondom ezt úgy, hogy bár biszex vagyok, lánnyal nem akarok kapcsolatot. De szerintem tökmindegy, milyen nemű párról van szó. Elvárható, hogy ne titkold a párod.
2018. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Én is biszex vagyok, sőt hetero párkapcsolatban élek. Így klasszikus párkapcsolatba úgysem lépnék nővel (se férfival, hiszen ez a státusz már foglalt).

Úgyhogy csak baráti/szex kapcsolatra lennék nyitott, s ezt én sem hoznám nyilvánosságra, tehát ilyen kapcsolatot el tudnék képzelni olyan partnerrel, akinek ezt titkolnia kell. Még számomra is talán "biztonságosabb" lenne.

2018. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ milyen okból és meddig akarja titkolni. Család elôtt érthetô,barátok elôtt azért szerintem húzósabb.

De tényleg sokmindenen múlik szerintem.

2018. jún. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én igen. Nekem is voltak gondjaim a családdal, és találkoztam olyan esetekkel, ahol elképesztő mértékű homofóbia és utálat volt a család részéről,hogy öngyilkosság lett volna ott felvàllalni. Ha extrém példákat akarok hozni,olvastam olyan külföldi esetekről, ahol meggyilkoták a lányukat,amiért leszbikus,vagy amikor egy kedves apuka megerőszakolta a saját lányát, hogy megmutassa férfival jobb a szex...


Szörnyű emberek szaladgálnak a világban, úgyhogy én megértem ha valakinek titkolnia kell. Az hogy felvàllalja vagy titkolja, nem befolyásolja az irántam való érzéseit,úgyhogy én el tudnàm képzelni.

2018. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves" apukával had ne mondjam el mit csinálnék legszívesebben... már mikor olvastam a késért nyúltam.


A kérdésre válaszolva pedig: Igen persze együtt lennék ennek ellenére is, bár ha azért nem mondja el a barátainak, hogy leszbikus, mert nem fogadnák el, akkor közölném vele, hogy keressen más barátokat. A családját senki nem választhatja meg, de a barátairól dönthet :)

2018. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Van olyan barát akinek elmondanám, de nem mindenkinek merném. A szüleim meg más kérdés, ők nagyon nem fogadnák ezt el.
2018. jún. 13. 13:00
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Én el tunom képzlni simán, meg van benne egy kis izgalom hogy titkoljuk.

Én se mutatnám be szüleimnek, bár inkább őket titkolnám párom elől nem forditva :D

2018. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez az apás sztori tényleg szörnyű 😯 Nem tudnál linkelni róla valamit,4-es?
2018. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Éppen ezért nem szabad senkire erőltetni,hogy felvállaja a leszbikusságát,mert ilyen borzalmas dolgok is megtörténhetnek.


Itt a két eset, amiről beszéltem,de ennél sokkal több van :


Egyik apuka:


[link]


Másik "apuka":


[link]

2018. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Remélem minden egyes nap ugyanezt megteszik "drága" apukával a börtönben, mint amit ő a lányaival tett.
2018. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!