Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Jó videóvágó program amv...

Jó videóvágó program amv készítéshez?

Figyelt kérdés
Elsödsorban azon animésekhez szólna a kérdésem akik szoktak amvket készíteni. Ti milyen programot használtok? Az animéket honnan töltitek le? Nekem sajnos minden letöltőlinkem elveszett 3 évvel ez elött így azóta kész szenvedés egy videót összeraknom. Telefonon próbálkoztam, de felhagytam vele mert nem érte meg. Most viszont lenne lehetőségem egy normális számítógépen folytatni ismét, de bizonyos akadályokba ütköztem amit fentebb említettem is. Ha valaki tud valami hasznos információt az kérem ne tartsa magában.

2019. dec. 29. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ugyan ritkábban vágok animét, (mert álltalában fordítok) de akkor a sony vegast használom.

Anime letöltést több helyről intézek, de leggyakrabban a nyaa.si oldaláról. Itt ugyan ritka, hogy nem angolul találsz meg valamit, de regisztráció nem kell. Ezen kívül orosz, francia és angol oldalakról is szereztem már be, de pl az ncore-ról is.

Ha van még kérdésed, akkor nyugodtan írd meg.

2019. dec. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!