Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért mondják sokan, hogy a...

Miért mondják sokan, hogy a Dragon Ball-ban Beerus erősebb Moro-nál, Gokunál vagy pl Jirennél?

Figyelt kérdés

Már a piros hajú SSJ God is el tudta szórakoztatni Beerust, azóta meg Goku sokkal erősebb lett.

Jiren a mutatóujjával képes volt blokkolni az SSJ God Goku ütéseit és már a MUI kellett ahhoz, hogy legyőzze Jirent. (Bár nem tudom olvassátok a mangát, de a mangában a Jiren felülkeregedett a MUI Gokun is...)

Na meg az ki lett jelentve, hogy Jiren erősebb, mint Belmod, a 11.-es univerzum pusztítás istene. Akkor Beerus miért lenne annyival erősebb Belmodnál?

És ott van Moro, aki még Jirennél is erősebb.

Akkor meg sokan azt mondják, hogy Beerus sokkal erősebb mindenkinél.. Nem tudom mivel indokolják ezt. Hogy Beerus igazi erejét nem láthattuk? Szerintem Beerus valahol a kék SSJx Kaiken szintjén lehet



2020. nov. 22. 02:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokak szerint Beerus true ereje közelíti az angyalokét pl. Whis stb...
2022. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt mire alapozzák?
2022. szept. 17. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak ilyen fan videókat,power levels stb...láttam erről,azt hogy mire,megmondom őszintén nem tudom

Erős az tény,meg sok a "rajongója" és nagy körülötte a hype

2022. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!