Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleménytek az animékről?

Mi a véleménytek az animékről?

Figyelt kérdés
Szimplán, hogy szeretitek vagy sem mert érdekel a közvélemény.

2020. dec. 23. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szeretem, de mostanában nem néztem sokat.
2020. dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek animét nézni. Szerintem érdekesek és sokszínűek.
2020. dec. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem azér, de ezt az fogja elolvasni, aki követi az "Anime, manga" szekciót, az pedig valószínűleg szereti.

Nem hiszem, hogy ember követi ezt, aki nem szereti. :D

2020. dec. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem érdekelnek az animék. Néztem animéket és nézni is fogok, de nem vagyok valami nagy animés. Soeozatos vagyok, és így tekintek az animékre is. Ha van egy olyan sorozat, ami megtetszik, ajánlák nekem, akkor ránézek, akkár anime, akár nem. Egyébként a kedvenc sorozatom pont egy anime🤔🤷🏻‍♀️
2020. dec. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az animéket, mert rengeteg fajta van. Plusz minden korosztály megtalálja a neki megfelelőt a gyerekektől a felnőttekig.
2020. dec. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem az animéket, mert mindenféle van, amihez csak kedved van, és a romantikus animék olyan arik, a harcolósak meg általában jól meg vannak csinálva :)
2020. dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem őket. Mindenkinek van valami tevékenysége, ami megnyugtatja. Nekem az az anime és a zenehallgatás.
2020. dec. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretem őket!
2020. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!