Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek a Naruto vagy a...

Szerintetek a Naruto vagy a One piece a jobb? Érvekkel!

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a véleményetekre, én, aki látta mindkettőt, bár melyik mellett is érveltek, egyet tudok érteni mindegyikkel valamilyen szinten ;)

2021. jan. 8. 21:33
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
Vitázok, ha valaki vitázni akar. Karácsonykor vagy ötven oldalt toltunk le ugyanígy 2vs1-ben egy másik kérdésnél :D
2021. jan. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
0%

30-as milyen oldalakon át? ":D konkrétan ma jöttem (vagy tegnap?) vissza ebbe a szekcióba!

azzal egyetértek hogy nem lehet összemérni de ezt le is írtam lehet kicsit másképp de azt többször le írtam egy érthetetlen hülyének hogy a naruto alapjában más mint a one piece mindegyik egyformán jó

amúgy luffy már a hordó előtt eldöntötte! konkrétan shanks beszélte rá hogy legyen kalóz és valószínűleg mielőtt útnak indult már akkor kitűzte magának!

és nem mondanám változásoknak! luffy eddig is megvédte a barátait azok a legfontosabbak neki és ennyi

és 2 év alatt valaki nem változik?

lol konkrétan naruto és sasuke többször is változtak illetve értek

robin szintén nem mondható változásnak mivel nem a sorozat alatt változott hanem eddig ellenség volt és most már csapat tag ez nem változás volt

és koby igen jó példa 2-3 rész alatt szintén meg lett a kész személyisége...

nem értem hogyan tudnak ennyire vakok lenni az emberek főleg amikor tényekről van szó egy szóval sem mondtam hogy rossz a one piece de azért ne legyünk már vakok... alapból nem erről szól a one piece hanem a kaland és a harcokról nem pedig death note féle elme párbaj és berserk kaliberű történet mesélés


ez kb olyan mint a fairy tail amiben szintén nincs változás legalábbis minimális ugyan úgy jó (habár a mangát elrontották... minden ami eddig volt felesleges lett...)


és az hogy két rész erejéig bemutatja a gyojinok rossz élményét az nem komoly téma hanem töltelék

az komoly téma hogy a naruto kb 100 részig taglalja a vérbosszút és utána sem lett jobb csak még rosszabb és az indítja el a következő cselekményt

2021. jan. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
0%
mellesleg 30-as egy normális ellenérvet sem hoztál fel! nem tűnt fel? ja nem mert hülye vagy...
2021. jan. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
0%
igen vitatkozhatunk de nézetek meg angol forumokat nagyon sokan is mondják hogy a karakterek one piecben nem változnak vagy csak nagyon minimálisan míg a narutoban bőven van változás személyiség fejlődés!
2021. jan. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
90%

"mellesleg 30-as egy normális ellenérvet sem hoztál fel! nem tűnt fel? ja nem mert hülye vagy..."

Te tényleg ennyire retardált vagy? 800 ellenérvet írtam neked a korábbi oldalakon csak, mint írtam lepereg rólad.

De tényleg hagyom már, mert full időpazarlás már bármi szó rád.

2021. jan. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
0%

35 az nem ellenérv hogy rasszizmus rabszolgaság gyilkosság!

Az nem 800 retardált!

Attól mert kell valami a story ki indulásához attól még nem lesz ez komoly téma mert rá szántak 2-3 részt az aktuális 100-ból! Mert nem ez a mozgató rugó hanem az hogy ott vannak a szigeten meg kell várni mire az iránytű beáll vagy meg kell szerezni a polnegryphet és vagy legyőzni az aktuális bosst! Nem arról hogy most akkor rabszolgaság van és azert mennek oda! Most is wano országba azert mentek mert alkut kötöttek a szalma kalaposok és a sziv kalózok mert hát luffy aktuális célja kaloz királynak lenni és hát a kaloz király a yonkou felett áll! De ha nem emlékeznél segítek hogyan is ment ki eddig! Lényegeben az egész punk hazardban kezdődött ugye… ahol law még shicibukai volt legyőzték caesert megállították a smile termelését (ez sem volt eltervezve sodródtak az árral… ekorul kötött szövetséges luffy és law utána ment a dressrosa arc ha jol rémlik kinemon egyik barátjáért kellett menni persze pont ott volt doflamingo zsarnoksaga és ő volt az összekötő ami meg law miatt volt fontos ezután jött be a mink törzs és a story ketté vált lényegeben mert ekkor sanji elment a csapat ketté vált az egyik bigmomhoz a masik kaidohoz ment

A történet mesélés jó és izgalmas de ezért sem foglalkozik komolyabb dolgokkal mert egyik szigetre sem azert mentek mert az embereket elnyomják hanem azert hogy lenyomjunk az aktuális bosst! És kb minden zsarnokság kb 2-3 részig ha ment utána nem volt lényeges és semmi ráhatása sem volt

Pont az egyszerűsége miatt jó

2021. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy beleszólok. Luffy ki is mondta, hogy ők nem hősök. Ők kalózok. Luffynak a célja eléréséhez le kell győznie a legerősebb kalózokat - eközben embereket mentenek meg, de ez csak "járulékos" dolog, csak mert a kalózok többségében gonoszok.
2021. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
0%

igen ez viszont igaz! de attól még ami felhoztam az megállja a helyét

attól mert van benne vér és rabszolgaság ami a cselekmény szempontjából édes mindegy attól még nem lesz komolyabb fogalmakkal foglalkozó anime és pont hogy emiatt nem lesz mert mind ez csak kitöltés nem pedig a mozgatórugó!

2021. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 Deff ***** válasza:
68%

A one piece nem never-ending , konkrétan a legelején kitűzik a vége pontot.Igen hosszú az út addig a végcélig.Tény hogy könnyedebb hangvételű , de igenis komoly társadalmi kérdéseket vet fel és igen csak egy egy sziget erejéig mivel egy új sziget már egy új kaland.A gyojin szigeten a rasszizmus témájának esszenciáját nagyon szépen ragadja meg Oda.Luffy azért is egysíkú mivel így tudja az ember legjobban a helyébe képzelni magát, azonosulni tud vele az olvasó nagyon könnyen.És a story line sokkal tudatosabb mint a Naruto-nál, Jinbei már az Arlong szál előtt szóba kerül például, következetes a történet legalábbis én logikai bukfencel nem nagyon találkoztam. És alapból izgalmasabb a téma felütés a főhős kalóz , akik általában rossz emberek, de ő mégis kedves, és a jók a tengerészek akik között meg vannak rendkívül kegyetlenek. Meg a képessegek sokkal változatosabbak.


A Naruto se rossz , de az a never ending story , könyörgök bolygó életfaló űrlények a főgonoszak benne, és persze muszály volt folytatni. Spoiler alert! Ennél már csak a Bleach főgonosz volt rosszabb konkrétan egy isten volt akit csak úgy levágtak ,mert csak.Spoiler vége!

2021. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
0%

Naruto nem never ending!

Muszáj meg J nem ly erre figyelj oda...

és nem nem űrlények hanem égi lények! Teljesen meg felel a naruto világába hisz már a kezdetek óta természetfeletti lények és mitikus alakok vannak benne!!!

A naruto valamivel tudatosabb! A one piecben a bonyodalom 1-1 sziget erejéig áll fenn valamint azon belül is 1-1 részig! A naruto ezt végig viszi lánc reakció szerűen!

Az hogy jinbei már az impel downban szerepel és csak 500 rész múlva lesz a az ami… ez csak azert van mert oda nagyon hosszúra csinálja írja amig csak lehet!

A narutoban habár vége értek a szálak csak sok filler rész volt! Emiatt is volt 500 rész különben olyan 300 rész lett volna a shippuuden! És esely volt a folytatásra mint generáció váltás mert a sorozatban elég sok generációs korosztály van! Valamint a boruto nem csak róla szol hanem naruto ról is! Sokszor lehet látni benne narutot hokage-ként ami az álma volt! Azert ezt nem nevezném never ending-nek! A one piece jobban az! Hiba van kitűzve a cél nem ez a lényeg… hanem az hogy konkrétan már mindneki elfelejtette ha csak nem dobnak be 1-1 olyan filler részt ami összefoglalja a dolgokat amik voltak 300 résszel ezelőtt

Őszintén ki emlékszik

Raftel-re?!

Ki emlékszik

All blue-ra?!

Ki emlékszik a

Világ térképre?

2021. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!