Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek a Naruto vagy a...

Szerintetek a Naruto vagy a One piece a jobb? Érvekkel!

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a véleményetekre, én, aki látta mindkettőt, bár melyik mellett is érveltek, egyet tudok érteni mindegyikkel valamilyen szinten ;)

2021. jan. 8. 21:33
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

49 igen lehet azért fut a boruto de a one piece 2 kicseszett évvel küszködik már 24 éve! (de tény a naruto vége nagyon felvezette az otsutsuki klánt! nem csak a semmiből indult el!

[link]

ha nem látsz semmit akkor segítek! :D első kép a "no family" felirat felett!


igen kaguya másik bolygóról származik de nem mondhatni űrlénynek... azért is égi lény mert ennyi erővel a god of war-ban is a fény és sötét elfek a törpök de még az istenek is űrlények! de inkább nem földi élőlények szerintem van különbség az űrlény és a nem földi között mert az űrlény inkább sci-fis űrhajókkal érkező de itt konkrétan a saját erejükből nyitottak meg egy dimenziós kaput

meg egyrészt azért is égi lények mert halhatatlanok nem halandók

és csak szolok kaguyát sem tudták volna legyőzni! egyedül hagoromo pecsétje miatt tudták legyőzni! csak most azaz erő nincs meg nekik!

és nem hinném hogy kaguya parazita lenne inkább hódító... az emberek jelenleg is ezt csinálják a valóságban! folyamatosan emésztik fel a földet a saját hasznukra :D viszont itt volt egy fordulat! elfordult a klánjától és azért kezdte el szipolyozni a földet mérsékelten hogy szembe szálljon velük szerintem ez sokaknak kimaradt



és igen a spoileres résznél nincs jó balance! de ez nem kishimoto munkája volt!

és a sorozatban többször nem tudta naruto egyedül legyőzni az ellenséget! mindig segített neki valaki pl kurama vagy sasuke az egész obito madara kaguya harc során együtt harcoltak!

igen a one piece valamivel jobb az erő balance-et illetően de ne feledd 900 résznyi ideje volt odának kidolgozni azt az erő szintet!!! azért ez sem mindegy!

és igen a túl omnipotent sem jó de lásd dragon ball ráhúzott még hármat! és a rajongók szinte elélveztek örömükben ":D

nézd meg a one piecet! mi volt az elején és mi van most! konkrétan kaido elpusztított egy egész hegyet egyetlen egy sárkány lehelettel!

2021. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

Igen, nem írtam, hogy Sanji, mert aki nézi az úgyis tudja.

De hagyjuk is, mert vagy

1. Egy nagyon rossz troll

2. Primitív vagy


Nekem meg semelyikhez sincs kedvem.

2021. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

bagoly mondja verébnek gyökér -_-" a primitívség meg az értetlenséghez van köze ami rád tökéletesen illik...

aki nézi az nem tudja mert van közte +900 rész mikor meg említi csak hát igen ezt nehéz felfogni... értem én

2021. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim válasza:
SONGOKU!(vicc)
2021. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:

Ezt neked kell kitapasztalnod. Ha van időd, akkor nézd meg mindegyiket.


Személy szerint én Naruto fan vagyok.

2021. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!