Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek a Naruto vagy a...

Szerintetek a Naruto vagy a One piece a jobb? Érvekkel!

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a véleményetekre, én, aki látta mindkettőt, bár melyik mellett is érveltek, egyet tudok érteni mindegyikkel valamilyen szinten ;)

2021. jan. 8. 21:33
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

"Hiba van kitűzve a cél nem ez a lényeg… hanem az hogy konkrétan már mindneki elfelejtette ha csak nem dobnak be 1-1 olyan filler részt ami összefoglalja a dolgokat amik voltak 300 résszel ezelőtt

Őszintén ki emlékszik

Raftel-re?!

Ki emlékszik

All blue-ra?!

Ki emlékszik a

Világ térképre?"


Aki nem egy idióta az nem felejtette el semelyiket sem.

2021. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
0%

hát persze hogy nem közel 22 éve megy! az all blue elég régen volt megemlítve a one piece és rafter meg bigmom fejezeten volt utoljára de azt is úgy hogy előtte meg 200 résszel volt meg említve vagy több! utoljára raylaig említette de azt is az arc elején!


de okoska mi is az all blue? presze wikiről hamar meg van ":D

2021. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

Bocsi de nem igazán tudok komolyan venni egy olyat aki olyat ír, hogy "ki emlékszik Raftelre?", vagyis a one piece lényegére.

Lehet, hogy neked hihetetlen, de igen, vannak emberek akik képesek emlékezni dolgokra. All blue konkrétan az egyik főszereplő álma, szóval azt is tényleg csak az felejti el akit kicsit sem érdekel a story.

2021. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
kicsit sem? csak szólok kb 2x említették meg a sorozatban! ":D
2021. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
0%

és nem mondod én pl emlékszem de mert jó a memóriám meg nem 22 éve kezdtem el nézni a sorozatot és nem is 10 éve hanem max 4 éve!

az új rajongóknak könnyebb de akik régebb óta követik azoknak nehezebb!

az egyik főszereplő álma? igen le írhattad volna hogy sanji de aki ezt sem tudja

én nem tudlak komolyan venni főleg azok után hogy még sajni-t sem tudtál hozzá írni hanem egyik főszereplőt írtál! -_-"

2021. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
ennyi erővel a szalma sapka eredetét is mondhatod ha annyira érdekel a story! mert hát fontos story elem!
2021. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
Sanji álma megtalálni. Van olyan fontos, mint Luffy vagy bármelyik másik álma. Ez olyan, mint elfelejteni, hogy Sasuke meg akarja ölni Itachit
2021. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
hát közel sem! mivel a sorozatban nem arra épül minden! nem hangoztatják minden részben! ahogy mondtam all blue 2x lett megemlítve és van majdnem 1000 rész!
2021. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 Deff ***** válasza:
Akkor nem never ending a Naruto, de hogy csak azért fut a Boruto hogy még egy bőrt lehúzzanak róla az tény.És konkrétan itt elhangzik hogy az Kaguja egy idegen bolygóról származó parazita , ez egészen űrlény szerűen hangzik. És egyik sorozatnak sem tesz jót ha gyakorlatilag omnipotens ellenfelek vannak, most ott tartunk *SPOILER* higy a Hokage Naruto se bír egy ilyen lénnyel , sőt gyenge hozzá képest ez nagyon nincs ki balancolva *SPOILER* . Tehát nagyon nincs kiegyensúlyozva a Naruto. One piece az erő kiegyensúlyozásban azért sokkal jobb.
2021. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
Azt nevezzük neverendingnek, ami olyan hosszú, hogy olyan érzés, mintha soha nem érne véget. Ilyenek azok, amik több száz részesek.
2021. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!