Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen anime a fullmetal...

Milyen anime a fullmetal alchemist brotherhood? Sokan ajánlották de nem tudom hogy tényleg érdemes e megnézni

Figyelt kérdés

Hány részes?

Nagyon röviden (4-6 mondat) miről szól?



2021. jan. 22. 21:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

19 igen nukleáris sivatag lenne illetve utána nukleáris tél... szerencsére atomerőművek 99%-a úgy üzemel hogy egy védő burokban van ha fel is robbanna a sugárzás nem jutna ki… 😅😂 tudom nagyon nehéz folyamatosan fejleszteni a tudásod! Tényleg nehéz 🧐😬 mellékesen ezt a módszert főként azután üzemeltették miután történt a csernobili incidens…

Nem mellékesen az is elég hamar kiürült (persze volt emberi beavatkozás is)

A nukleáris toltetek is bomba biztos tengeralattjárókban vannak ráadásul a tengerek alatt (mármint bomba biztos fém járművekben valamint azok is a vizek alatt vannak)

Animeaddictson meg minden oldalon lehet papolni (habár én is azt csinálom…) youtubon van fent ténylegesen fizikusok kémikusok akik elemezgetik az animet… pozitívumot mondanak róla… jo persze az első villany izzó nem ragyogna annyira amit bambuszból csináltak de az csak látvány elem volt… (következő részben meg is jegyezték csak egy pillanatra izzót fel!)

2021. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Gratula, szépen szétoffoltátok a kérdést.
2021. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

A rajzolás szerintem elég jó legalábbis manga hű és szinte végig folyekony rajzolás van benne!

A karakterekről hát nem rosszak de nem is tudom mit vársz elmaradott ókor szinten élő emberektől 😅

Az ellen tábor igen kicsit szurealisabb habár szerintem te is tisztában vagy vele... a valóságban is nagyon sok durva gondolkodású ès őrült ember van… a VV a legjobb magyar példa rà… no meg youtubon a bulizó fiatalok akik a segglyukukból lövik ki a tűzijátékot 😂😂😂😅

2021. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Nyugi van már..légyszi ezt ne itt beszéljétek meg!

Nem tartozik a kérdéshez.

2021. jan. 25. 15:34
 25/30 A kérdező kommentje:
(Nem az utolsó 2-nek írtam.)
2021. jan. 25. 15:35
 26/30 anonim ***** válasza:

"egy védő burokban van ha fel is robbanna a sugárzás nem jutna ki"


És szerinted az a védőburok kitartana több ezer évig, bármiféle karbantartás nélkül...


Nincs több kérdésem, higgy csak el mindent, amit abban a sz*rban látsz

2021. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%

Te nyomorult dr stone-ba ilyen nem is volt! Ezt úgy tudod meg ha megnézed az atom reaktorok biztonsági felépítését! Arról én nem tehetek hogy te akkora nyominger vagy hogy nem tudsz ezeknek utána járni csak a saját kis egod képzeletbeli dolgait tartod valóságnak!

Az hogy a hasadó anyagnak egyenletes elosztása van! Évről évre gyengül

Valamint ugy ahogy nem robban fel hanem felszabadul de ez nem atom bomba nincs láncreakcio kritikus tomegnél

A radioaktív anyag folyamatosan csökken! Ugyanis úgy keletkezik sugárzás az anyagoknál hogy az izotopok nem stabilak pl uránnál ekkor folyamatosan energiát és részecskéket ad le miközben veszti el energiáját és hiszed vagy sem átalakul más anyaggá!

Csak szólok erőművekben nem tiszta uránt használnak hanem urán dioxidet…

És Bocs de ha nincs valamilyen természeti katasztrófa vagy jobban mondva kettő!!! Akkor abból a burokból nem fog ki jönni semmi sem…

De tegyünk fel ha még is szivárogni kezd… nagyon kis mennyiségben fog tudni szivárogni habár az urán 235 nek elég magas a felezési ideje

De egyrészt dúsítva van 238-ssal aminek 87 év a felezési ideje valamint oxigénnel keverik… alapból több fajta izotopu uránból készítik és még azt oxigénnel is keverik

2021. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Egy szóval sem írtam, hogy lenne benne ilyen, de amúgy megint több sebből vérzik, amit leírtál, de inkább bele se megyek.


Felőlem aztán higgyél el minden hülyeséget, amit a Stone-ban látsz, csak ne próbáld ki otthon pls.

2021. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Latszik abszolut nem értesz a részecske fizikához! Amit írtam több sebből vérzik? Konkrétan mik is? Ha nem tudod fizikával bizonyítani hanem csak annyit írni hogy megmagyarázhatatlan! El nem mondott! Államtitkok! Miatt nem mondod el…

És nem! Nem hiszek abban amit látok hanem tudom hogy az hogyan is működik ezért is tudom hogy jó ahogyan a dr stone csinálja! Nem mellesleg majdnem hogy labor környezetet állítottak fel! Nem lehetne megcsinálni! A kamu please figyelmeztetésed meg úgy kétszínű hogy csak ma… 😵😓😬

Az hogy te azt hülyeségnek tartod mindent el árul a szellemi kapacitásodról és alaptudásodról

Nem akarok személyeskedni de a látottak alapján te az a típus vagy aki főként animekbol vette anno a dolgokat utána meg valamelyik youtube csatornáról mi történne ha címeken!

Mindenestre lehet youtubon is tanulni csak ott a kemény tudományos csatornát kell nézni nem pedig az influencerek által gyorsan kikutatott dolgokról

2021. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
légyszíves... NE ITT BESZÉLJÉTEK MÁR EZT MEG!
2021. jan. 25. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!