Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért támadják egyesek a hype...

Miért támadják egyesek a hype meg népszerű animéket?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 16:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok népszerű anime nem olyan jó, amennyire mondják. A kevésbé ismert animék között is vannak nagyon jók, és azt gondolják az emberek, hogy ha az XY nevű sorozat híres, akkor ez miért nem, amikor sokkal jobb.
2021. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Mert azthiszik, hogy ők “menőbbek” mert nem szeretik a felhypeolt cuccokat. Vagy tényleg csak nem szeretik az adott animét/animéket.
2021. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Nen tudom mért pontozzák le a kettest. Szerintem teljesen igaza van. Tényleg vannak akik az első által leírtakból átáll arra az álláspontra, hogy "ha az anime amit én szeretek nem népszerű, akkor az összes népszerűben hibát kell keresnem.
2021. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ma divat az anime és az igazi rajongók rühellik a sok kis 10 évest aki mémkedi, meg hypeolja a meglehetősen gyenge anime-okat!
2021. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
2.-es vagyok: Aki lepontozott arra valószínűleg igaz amit írtam, na de, ez van.
2021. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Rossz a kérdés. Nem a népszerű animéket támadják egyesek, hanem a rossz népszerű animéket, mint például valószínűleg az aktuális kedvenced, ami miatt kiírtad a kérdést. És hogy a rossz népszerű animéket miért támadják? Mert népszerűek, annak ellenére, hogy rosszak és folyton az ember képébe dörgölik őket, ha valaki anime vagy jó anime ajánlást kér.


Ugyanez volt például néhány éve a Sword Art Online-nal is. Rengetegen (jogosan) támadták, a fanok pedig azzal védték, hogy csak a népszerűsége miatt utálkoznak. Ma már gyakorlatilag egyhangú a közösség azzal kapcsolatban, hogy a SAO szar.

2021. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%

6-os na igen annyival kiegészítem hogy nagyon sok rossz legalábbis meg nem érdemelt hype anime kapja a finanszírozások nagyobb részét és pl egy berserk egy szar cgi-t kapott meg pl az attack on titan is vissza sem adja azt a feelinget! Kb ha a titan harcok mindig is ilyenek lettek volna akkor fele olyan népszerű és sikeres sem lett volna! Ennyit számit az animáció is!

Igen a sao-val teljesen egyetértek! Anno nagyon jó volt... azaz első 10-12 rész utána egyre rosszabb és rosszabb lett… sőt ha csak az első évadot vitték volna végig ilyen 50-80 részig (nem tom hány résznél tart) de azzal kb olyan sikeres lenne mint az aot és a boku no hero! (Persze ha a mellek karakterek legalább hasznosak is lennének akkor tényleg!) utána akár a phantom bullet-et vihették volna de a tűndér az excalibur tök felesleges volt... max ami elment azaz asuna szál volt a movie valami teljesen ellentmondásos és maga az alicezation még tényleg jo volt de főleg eugeo miatt! Mert végre volt egy normális mellék karakter! De a folytatás az megint le süllyesztette…

A rejtett dolgok meg egyszerűen nevetségesek voltak! Pl

Japan vs USA

2021. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Mert nagy volt az elvárásuk, de nem ütötte meg a mércét az anime. Én így jártam a Tokyo Ghoullal. Az első évad még tetszett is, de utána egy hatalmas nagy lejtmenetbe kezdett számomra az anime. Nyilván sokkal jobban tetszett volna ha nem lettek volna elvárásaim, épp ezért elismerem, hogy a véleményem az animéről nem reális, de ettől függetlenül én kevésnek gondolom.
2021. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
8-as igen de a tok you ghoul az anime producerei tették tönkre mert egyrészt már a második évadban is sokat ugrottak sok dolgot hagytak ki az utolso evadban pedig kb a manga 60-70%-át kihagyták…
2021. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%

A Sao nem szar!!

Sok szűz irigykedik Kirito-ra, hogy ő gamingelés közben gyűjti a nőket, és sikerül neki egy játékban feleségül vennie egy top tier waifu-t.

2021. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!