Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olvasta már valaki az Attack...

Olvasta már valaki az Attack on titan utolsó, 139. fejezetét?

Figyelt kérdés
Darabokra törött a szívem. :( jó lenne beszélni erről valakivel magyarul.

2021. ápr. 8. 14:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
64%
De Berthod evekkel Eren anyjanak halala utan halt meg es falta fel Armin.. ezt nem ertem..
2021. ápr. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszolónak:

Ugye az Attack titannek van az a képessége, hogy látja a jövőt és visszatud menni a múltba.Na szóval a felnőtt Eren térítette el a múltban Dinát Bertholtól mert tudta, hogy neki nem szabad meghalnia, mivel Arminnak megkell ennie majd a jövőben, hogy a terve sikerüljön. Az, hogy konkrétan ráküldte az anyjára Dinát, az nincs kimondva, viszont elég valószínű, onnan is, hogy nem tudta befejezni mikor mesélte, mert Armin megfogta a kezèt. De ahogy az előttem válaszolók is mondták, ha nem halt volna meg az anyukája, akkor Eren nem tudta volna ezt így végig csinálni, mert nem lett volna benne ekkora harag, és bosszúvágy. Remélem sikerült segítenem egy kicsit jobban megérteni.

Ui: ha valamit rosszul írtam, javítsatok ki. Én így értelmeztem a mangát.

2021. ápr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: egy kis kiegészítés: Eren a Founder titan erejének segítségével térítette el Dinát.
2021. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Founding*
2021. ápr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
De akkor miert mondta hogy nem kelett volna Berthoodnak meghalnia?
2021. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

25: Nem ezt mondta.


Azt mondta: "aznap (amikor betörték a falat) Bertolt nem halhatott meg"

2021. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
51%
Jaaa ertem koszonom
2021. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyepkent en azt olvastam, hogy Az ackermannoknak nem toroltek ki az emlekeit Mikasa ezert tudta hogy hol lesz Eren feje.. es ezert tudta megolni.
2021. ápr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!