Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Tensei Shitara Slime Datta...

A Tensei Shitara Slime Datta Ken-ben egy felnőtt férfi egy kiskorú kislánnyá változott át?

Figyelt kérdés
Ha nem tévedek a csávó 26-28 éves volt O.o Milyen beteg ez már? És poénkodni is szoktak ezzel kapcsolatban? Pl. fogdossa magát, vagy mások fogdossák?

2021. ápr. 8. 18:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ha shizu formáját veszi fel, akkor pont, hogy kellene lennie női nemi szervnek, illetve melleknek."


Nem, ha akarna mellesleg tudna úgymond melleket "növeszteni", de férfiként azonosítja magát ezért nem teszi :D

2021. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Azért ezen a képen is látszik, hogy férfias karakter.

2021. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, ha akarna mellesleg tudna úgymond melleket "növeszteni", de férfiként azonosítja magát ezért nem teszi :D"

De akkor mégsem annak a formáját veszi fel, mivel azon a formán tud változtatni.

Amúgy ez az amit pont nem értettem és nem is volt logikus. Ha tud alakot változtatni (és tud, mivel a melleket pl. el tudja távolítani), akkor eddig is lehetett volna ember alakja, viszont ha nem tud, akkor pedig kellene, hogy legyen melle.

2021. ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
83%

Ben 10 űrlénnyé változva szült 14 űrlénygyereket, 15 éves fiú létére, egy amerikai rajzfilmben, 2008-ban.


Te meg egy SZERINTED kislánykak kinéző nyálkán vagy kiakadva?

2021. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Mintha az kevésbé elfogadható lenne...?
2021. ápr. 13. 16:58
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az alakváltósdi nála olyan, mint mikor kopírozol egy rajzot. Felteszed az ablakra az eredetit, rá egy lapot, s a vonalakat nagyjából átmásolod (és ki is tudsz hagyni részeket). Így meg kapsz egy elég szép rajzot, aminek a közelébe se érnél, ha teljesen magadtól kellett volna rajzolnod. Kell a mintarajz (mintaalak).
2021. ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként úgy emlékszem még sajnálkozott is Rimuru, hogy nem sikerült nemi szervet (péniszt növesztenie). Egy másolat sose lesz olyan tökéletes, mint az eredeti.
2021. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

Eltekintve attól, hogy melyik lény hány száz évet élt attól, hogy kinéz 15-nek... Rimuru ha csak nem hangoztatná, hogy férfi, a kutya meg nem mondaná. Milyen férfi az, akinek lányos arca, lányos haja, vézna kezei vannak?

Ne haragudjon meg a világ, de egy férfi karakteren legyen már több izom, mint egy 10 éves kislányon.

Igen, értem, láttam, hogy egy csettintésre kinyírt mindenkit, de könyörgöm!

Hova fajul a világ? Igenis Rimuru nem néz ki csak egy 15 éves lánynak. Pont, kész, ezen nincs mit szépíteni.

Én esküszöm nem értem a mai tinikorosztályt. Fiúk/lányok. Most komolyan valakinek tetszik az, hogy egy nő kisujján is több izom van, mint a "férfiakon"? Igen is legyen legalább egy kis izma, igen is lássam azt, hogy nem szakad le a karja egy bevásárlószatyortól. Jézus világ, milyen ferdegondolkodásúnak tetszik az, ha a fiú olyan nyüzüge, mint egy kisbaba. o_O"

2021. máj. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Mambyy ***** válasza:
100%

Istenem ez az értelmi szint... Mint ha újra a fogyatékos otthont látogatnám Pesten... Ami meg van válaszolva, azt hogy lehet ugyanazzal a keresztkérdéssel cáfolni attól, hogy másképp fogalmazod meg? Eleinte még vicces volt hogy csőlátású autisták nem értenek szájbarágó válaszokat, de kérdező!

Most kérdezek én is valamit xD

Mi a bánatnak kérdezel, ha nem fogod fel a választ, vagy nem is érdekel? Aze lső öt válaszoló megválaszolta... Te nem kérdezed, hanem a meggyőződésedet próbálod másra erőltetni...

2021. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező vagy egy troll, vagy pedig csak szimplán egy idióta a sok közül.

Azon fennakad, hogy egy férfi egy nemtelen nyálkává reinkarnálódik itt, de persze azon nem, hogy a Youjo Senki-ben meg egy felnőtt férfi ténylegesen egy kislány lesz...

Ha mindenképp valami betegességet akarsz kiemelni, aztán meg valamit kritizálni, akkor legalább az eszed használd. Bár ahogy láttuk, nem nagyon van...

2021. aug. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!