Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Tensei Shitara Slime Datta...

A Tensei Shitara Slime Datta Ken-ben egy felnőtt férfi egy kiskorú kislánnyá változott át?

Figyelt kérdés
Ha nem tévedek a csávó 26-28 éves volt O.o Milyen beteg ez már? És poénkodni is szoktak ezzel kapcsolatban? Pl. fogdossa magát, vagy mások fogdossák?

2021. ápr. 8. 18:37
1 2 3
 21/29 Mambyy ***** válasza:
66%

Körül minden második kérdés alatt ugyanez megy, nem tudom minek regisztráltam ide. Azt hittem olyan mint régen, de a tipikusan okoskodó honfitársaink ezt a mentalitást élik, és sajna egyre több ilyen van. Természetes hogy a 30. már egy picit dühít. Kérdez valamit, aztán beleokoskodik, akadékoskodik egy ésszerű, jól érvelt, bizonyított válaszon.

A "betegség" amit kiemelek, az a köznyelvben az idiótákra használatos manapság szleng szerűen...

Az hogy látszólag nincs eszem, mégis felfogom a választ, a leírtakat és a helyzetet hááát... Ész híján ez jó kis teljesítmény, ezzel arányban a kérdező egy zokni szintjén van.

2021. aug. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A kérdező csak irigy, hogy menőbb Rimuru-sama ma már a sok általa kedvelt animétől is. Gondolom. Legalábbis szàmomra a kerdezőtől valami rejtett frusztráltság, gyűlölet érezhető. Van egy anime nagyon jó világfelépítéssel, humorral, egy kedvelhető békepárti, megfontolt stratéga OP főszereplővel. Szépen építik ki a cselekményt a szálakat, nem kapkodják el, csapják össze, mint sok másik animénél. Én meg mindig várom a folytatását, ami nálam nagy szó, tekintve, hogy tucatnyi animét dobtam mar, mert nem tudott lekötni. Ez a lényeg, lehet fikázni, de amíg ezt eléri nálam, addig jó animének fogom tartani továbbra is a hibái, hiányosságai ellenére is. A rajzolasa is egyedi, tetszetős, legalábbis számomra. Az is egyedivé teszi, hogy nyálkaként egy gyenge, mindenki által lenézett, kiröhögött szörnyként kezdi, nem az ezredik újabb szuper erős varázsló gyerekként újjászületve kezdi az új világban es nem is a SAO féle módon. Nem ertem miért kell ennyire gyűlölni. Nem tetszhet mindenkinek nyílván. Mit tett szegény Rimuru, hogy ennyire gyűlölitek, kérdező és a haterek?
2021. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Imádom, hogy tízmillió éve lett feltéve a kérdés, és még ma is van egy frusztrált, középkorú vesztes aki belekössön :)


Ha egy felnőtt férfi ember felveszi egy fiatal kislány alakját az nem normális. Azon a tényen, hogy ez beteg semmilyen "ésszerű, jól érvelt, bizonyított" válasz nem változtat.

És egy ilyen animéért vannak oda nagyon sokan...

2021. aug. 13. 10:43
 24/29 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, nem érted a reinkarnáció lényegét. Mind egyek vagyunk legyél ferfi, nő, kis szürke, csótány, patkány. Ez az egyseg, ami a Nirvanában meg fog valósulni. Lehet előző életedben te is az ellenkező nem tagja voltál, ha ezt megtudnad mit szólnál?
2021. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Itt arról van szó, hogy a csávó képes alakot változtatni és önszántából lett kislány.
2021. aug. 13. 18:22
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem kislany, nincs se melle se p.nája!
2021. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Mambyy ***** válasza:
53%

Igen, megint csak ott tartunk hogy ez felfoghatatlan fogalom, mert ehhez nagyobb értelmi színt kell mint amieami mák virágnak van. És jön a kérdés: akkor miért nem f.fi?

-_- hagyd rá. Feltett egy kérdést amire csak az a válasz létezik amit ő váll, és azt akarja hallani

2021. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Mambyy ***** válasza:
53%
Írni meg még nem tudok már a tizedik ilyen után xD
2021. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, Rimuru nem képes csak úgy alakot váltani... A már elnyelt és ezáltal analizált élőlények alakját képes felvenni és valamilyen szinten módosítani is.


Amikor Shizu tanítványa ellen harcolt az kivétel, elvégre nem saját maga választotta azt az alakot, hanem valamelyik képessége (Belzebub talán) megtestesülése (Nyilván Rimuru testét / analizált élőlényeit használva)

2021. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!