Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Úgy érzem megcsömörlöttem a...

Úgy érzem megcsömörlöttem a sok sablonos, unalmas animéktől, szűkíteni kéne. Ha csak 1 animét ajánlhatnál a legújabbak közül a szezonból, melyiket érdemes nézni most szerinted, de nagyon?

Figyelt kérdés
Az előző szezonban beválltam 24 animét, de kb. 4-5 volt, ami valóban lekötött, érdekelt, tetszett, így meg kínszenvedes volt végigtolni mindet. Ráadásul a hype, befutott animék egy része se volt már olyan jó, mint előző évadok. Most az új szezonból jobban szeretnék rostálni már az elején, hogy nehogy úgy járjak, mint előzőben. A Back arrow- val is szenvedek még most is, ha már elkezdtem, megnéztem 13 részt, csak be kéne fejezni alapon nem hagy nyugodni. Na meg ott a pókos, de az se nagy szám, pedig nagy reményeket fűztem hozzá, gondoltam lesz olyan jó, mint a Slime, de nem sajnos. A Nanatsu no Taizai se olyan már, mint az elején. Gondolom értitek miről beszélek, talán más is van hasonló helyzetben most és jól jönne az ajánlás.

2021. ápr. 19. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De ha szenvedsz, miért nézed őket végig? Az animenézés egy hobbi - ne utáltasd meg magaddal az egész műfajt azzal, hogy azokat a sorozatokat is magadra kényszeríted, ami nem is tetszik.


Ajánlani sajnos nem tudok, mert egyelőre semmit sem nézek ebből a szezonból.

2021. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fumetsu no anata e vagy vivy

Szerintem mindkettő vezeti a mostani szezont

2021. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Vivy: Fluorite Eye's Song


Egyrészt original anime (tehát nincs sem manga, sem játék alapja), másrészt egy remekül összerakott, érdekes történet.

2021. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kell kihagyni egy-két szezont és mássalhangzók foglalkozni.
2021. ápr. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
* mással
2021. ápr. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

lol mint a slime-os? tulajdonképpen a pókos sokkal jobb mint az agyon csépelt slime-os na azaz amiben nagyon sok rossz sablon van és bemondásos rendszer!

amúgy jó tanács amikkel szenvedsz hagyd abba és daráld le amikor meg jelent az összes rész!

amikről jókat hallottam az a vivy és a fumetsu

de a tokyo revengers is elég jól kezdődött (figyelj rá hogy nem a start-ot nézd hanem 1.rész-eset mert a start elvileg egy összefoglaló az első 3 részből ez egy premium vetítés volt gondolom a lelkes fanoknak de ugyan úgy 24 perces szóval sokat kihagy


amiket érdemes az a

moriarty

iruma-kun (ez csak egy könnyű szórakoztató anime de amik benne vannak azok jók)

joran

maga a kingdom azért mert ez egy régebbi anime és több év után most folytatják

dr.stone

beastars gondolom ez nem volt meg ha a slime tetszik ":D de nagyon ajánlom rendkívüli és már szinte művészi alkotás

2021. ápr. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Szezonosok közül: Fumetsu no Anata e, 86, Vivy, Tokyo Revengers, Mars Red.

De amúgy már ott kezdődnek a gondok, hogy miért akarsz mindenáron legújabbakat nézni? Ezelőtt is volt világ, rengeteg jó animével.

2021. ápr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szezonos ami ígéretes:


Fumetsu no Anata e

Shadows House



Egyéb, szerintem jók:


Gin no Saji

Juuni Kokuki

Ginga Eiyuu Densetsu

Death Parade

Hataraku Saibou Black - milyen is ha a sejteknek egy láncdohányos, vagy nem egészséges testben kell dolgozniuk

Tenkuu no Escaflowne

2021. ápr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a Shadows Houset ajánlom nagyon. A későbbiekben szerintem valami nagyon érdekes fog kisülni belőle, érdemes nézni.
2021. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!