Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért utálják sokan a furry-ket?

Miért utálják sokan a furry-ket?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy sokan a zoofiliával azonosítják, ami alapvetően hülyeség, hiszen amíg emberi tulajdonságokkal bír a karakter, addig kénytelenek vagyunk emberként azonosítani,mert ez az egyetlen, ami megkülönbözteti az embereket az állatoktól. Máskülönben az ember is egy állatfaj,így viszont az lenne igazolva, hogy a zoofília nem bűn.

2021. júl. 15. 14:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

10-es, ezzel egyetértek. Mondoconon egy rakás furry van, mégsem megy oda senki, hgoy "jaj, de szexi vagy, nem fekszel le velem?". Egyszerűen, valaki szeret ilyen cuccban mászkálni. Nekem pl. tetszenek, mert ötletesek, és változatosak a jelmezek, de nem gerjedek rájuk. Mellesleg, akkor ennyi erővel a Zootropolist se nézze meg senki - meg a többi állatos filmet/mesét, amiben antropomorf állatok vannak, mert "jaj, ez undorító és a gyerek majd rosszat tanul és erre fog gerjedni később!" Willy Fogg ismerős? Antropomorf állatok, sőt a Sandokánból is van ilyen verzió. Ugyanígy lehetne furrynek nevezni ezeket is, mégsem teszik.


A furry egy stílus, semmi más, mint ahogy pl. más meg Narutonak öltözik, megint más Jack Sparrownak, de mégsem képzeli magát az egyik ninjának, a másik kalóznak. Ugyanúgy a cosplay része, ami megint egy stílus. A furry a cosplay egyik alfaja, és ennyi. Valaki ezt szereti, valaki meg mondjuk a Marvelt.

2021. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
32%

Eleve egy anime karakterre gerjedni "nem normális", ugyanis azok egyáltalán nem realisztikusan vannak megrajzolva...

Mondom ezt úgy, hogy én is gerjedek/gerjedtem egy csomóra.


Egy valódi emberhez képest az állat-ember karakterek sem kevésbé realisztikusak és valóban fullra emberi tulajdonságokkal vannak felruházva...


Ha egy olyan ember ekéz egy furryt, aki amúgy simán ráizgul egy jó csaj vagy jó pasi karakterre, az durva kettősmérce és álszentség.

2021. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
17%
Én benne lennék, ha te is elfogadod a lábfést
2021. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!