Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van értelme render képeket...

SIDLER22 kérdése:

Van értelme render képeket készíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok biztos benne, hogy ez a legjobb kategória erre a kérdésre, de megpróbálom itt a lehetőségeket.

Szóval nagy fan-ja vagyok az ecchi kategóriának az animék és artok világában. Sok képet nézek és töltök le és további szerkesztésre és úgy amúgy is nagyon sajnálom, hogy nincsenek render képek.

Vagyis olyan képek amiket az eredeti képből körbevágtak és Alpha csatornával elmentették mondjuk png-be.

Vagy ha készítenek is néha akkor azt dilettáns módon ugyanúgy elmentik jpeg-be és a szerkesztő az Alpha területet kitölti háttérszínnel.

Látom, hogy már mások is végeztek ilyen munkákat főleg deviantart-on. Kivágták rendes art-okból a karaktereket és png-ben elmentették.

Elkezdtem én is ilyen képeket készíteni. 3200%-os belenagyítással szinte pixelenként határozom meg a kijelölést szóval elég alapos vagyok vele. Ami meg nyilván nem rövid idő.


A kérdésem tehát az lenne, hogy szerintetek lenne igény rá, hogy render képeket csináljak? Érdekelné ez az embereket vagy ez csak nekem ennyire fontos és amúgy nem lenne értelme ezeket így összevágni?



2022. aug. 18. 20:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"kb 1 perc, 1 és fél perc"

"3-4 szeres gyorsításon"

Másfél perc szorozva 4-gyel az még midig nem "legalább 10-15 perc"

X'D

2022. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!