Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak szerintem elég gyenge...

Csak szerintem elég gyenge eddig a Bleach?

Figyelt kérdés

Olvastam mangát nem volt rossz de eddig a grafika, párbeszédek a sok logikátlan cselekmény már kicsit kikészít.

Byakuya is amit lekinlódik kész röhely 😂...


Itt van a Mob Psycho 100 anime 3. évada és a 6. résznél kb majdnem elsírtam magam, annyira érzelmes volt és megéríntett. Földhöz ragadtabb shounen sokkal.

Lassan viszi a szezont ez az anime nálam 👌.


Vártam az őszi szezont, de kezdem úgy érezni hiába...



2022. nov. 14. 20:45
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
What? Reszeg vagy? Rossz a szinkronja? Minden animenek kb ugyanezek a szineszek jatsszak a hangjat, meg miert a szinkron mervado?😂
2022. nov. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
" Minden animenek kb ugyanezek a szineszek jatsszak a hangjat" Na ez nem igaz.
2022. nov. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Miért a Naruto jó anime? Emlékezünk csak mikor beharangozták, hogy "ez a karater így halhatatlan, úgy halhatatlan, így legyőzhetetlen, úgy legyőzhetetlen" - aztán csata közben úgy halt meg hogy megált a szíve. Miért? Mert az író ugy döntött...
2022. nov. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

Melyik szereplőnek állt meg a szíve?

Egyébként igen, a Naruto az egyik legjobb anime a világon:) legtöbb ember azt látta. Nem az elvont Japán kislányokról szóló elvont animek a jok

2022. nov. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

A Naruto-val kapcsolatban nem tudok semmit hozzá fűzni ugyan is azt nem láttam.


A Bleach-re visszatérve, a szinkronnal szerintem sincs baj.

2022. nov. 29. 08:00
 16/39 anonim ***** válasza:
14- Orochimaru egyik emberének, akinek áthatolhatatlan csontja van... Oké betegsége miatt ált meg a szíve. (amugy én is szereem a Narutot, csak ironiából mondtam)
2022. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Az egy gyenge karakter volt. (Kimaro)

Sose mondták hogy halhatatlan :/. Meg az egyebkent meg a sima narutoban volt nem a shippuudenben:). Utana fog beindulni

2022. nov. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Kimimaro annyira volt gyenge karakter, hogy egyedül legyőzte volna Gaara-t, és Rock Lee-t, ha nem áll hal bele a betegségébe. Azért ne húzzuk már le csórót feleslegesen.
2023. jan. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Jó elnézést. Habár relatív a gyenge szó. Pl Itachi 1000darab kimimarot is legyőzne egyszerre
2023. jan. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Tehat pl Itachinak elég lenne az ujját kinyújtani és kimimaro összeesne.
2023. jan. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!