Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak szerintem elég gyenge...

Csak szerintem elég gyenge eddig a Bleach?

Figyelt kérdés

Olvastam mangát nem volt rossz de eddig a grafika, párbeszédek a sok logikátlan cselekmény már kicsit kikészít.

Byakuya is amit lekinlódik kész röhely 😂...


Itt van a Mob Psycho 100 anime 3. évada és a 6. résznél kb majdnem elsírtam magam, annyira érzelmes volt és megéríntett. Földhöz ragadtabb shounen sokkal.

Lassan viszi a szezont ez az anime nálam 👌.


Vártam az őszi szezont, de kezdem úgy érezni hiába...



2022. nov. 14. 20:45
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Isshiki Otsutsuki meg 1000 Itachi-t gyilkolna le. Sajnos így megy ez a Narutóban. Kicsit elszaladtak a power levellel, legalábbis az én ízlésemhez mérten.
2023. jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Azért nem egészen. Itachi különleges képessége hogy mindenki ellen győz és megtalálja a gyengéjét. 1v1-ben mindenkit legyőzne.
2023. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Olyan ellenfelek ellen mint pl az elöbb említett Isshiki, természetesen nem tudna győzni, mivel az abszurdan erősebb szinte mindenben mint Itachi. A genjutsu pedig ellen gyakorlatilag hatástalan. Ez a tag egyedül no diffelte a felnőt Narutot és Sasukét. Itachinak ellene egyedül nem lenne esélye.
2023. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Igaz. Viszont nem tudom hogy tudtad-e de Isshikinél sokkal erősebb volt Madara 2 rinnegannal Jhinchurikiként. Amikor már elszívta az összes chakrát, csak nem láttuk harcolni és pont átváltoztatták kaguyava.
2023. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 everlight ***** válasza:

13.Az eredeti Naruto egy jó anime.A mostani Boruto valóban értékelhetetlen.Orochimaru az egyetlen aki magára mondta hogy halhatatlan de nem teljesen igaz.


18.Gaara ekkor még nem volt annyira erős.Rock Lee ki sem nyitotta a kapukat.

2023. jan. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 everlight ***** válasza:
23.Kaguya sokkal erősebb mint Isshiki.Naruto és Sasuke kapott erőt Hagoromótól ,ezért tudták elzárni.Naruto lebegni tudott,guodamákat használt.
2023. jan. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Tehat az a naruto es sasuke aki legyozte kaguyat erosebb volt mint a felnottek? (Barrion mode)

Amugy Madara meg kaguyanal is sokkal erosebb volt final formaba(mugen tsukuyomi)

2023. jan. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

De most miért érdekes hogy Isshiki erősebb-e vagy sem mint Kaguya vagy Madara? Azért hoztam szóba Isshikit, mert jelenleg ő volt a legutolsó "nagy" ellenfél mangában, és Itachi nem tudná legyőzni.


Gaara pedig épp elég erős volt már a sima Naruto-ban ahhoz, hogy Kimimarot is erősnek tituláljuk a harcukból kiindulva. Az akkori Gaara már simán high jounin, esetleg low kage level. Rock Lee pedig harci potenciál tekintetében már akkor is chuunin level, gate nyitás nélkül.

2023. jan. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 everlight ***** válasza:
27.Kaguya ellen hatástalan lett volna a barrion mode,Isshiki haldoklott,
2023. jan. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Hat kimimaro mar akkor sem volt eros a szememben.. akkor

Itachi volt az aki 1mp alatt elintezett akarkit meg kakashit,orochimarut is nagyon konnyen aki a nagy fogonosz volt anno.

Mondjuk en nem is nezem a borutot mert a szememben az mar nem canon. Nem az eredeti iro irja, bena ,unalmas,semmitmondo,gagyi (es semmilyen kulseju) ellensegekkel/szereplokkel.

Tehat a naruto addig tartott amig a shippuudennek vege lett. Addig volt jo, gyerekkorom kedvence. Ez a boruto mar valami borzalom..

2023. jan. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!