Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak szerintem elég gyenge...

Csak szerintem elég gyenge eddig a Bleach?

Figyelt kérdés

Olvastam mangát nem volt rossz de eddig a grafika, párbeszédek a sok logikátlan cselekmény már kicsit kikészít.

Byakuya is amit lekinlódik kész röhely 😂...


Itt van a Mob Psycho 100 anime 3. évada és a 6. résznél kb majdnem elsírtam magam, annyira érzelmes volt és megéríntett. Földhöz ragadtabb shounen sokkal.

Lassan viszi a szezont ez az anime nálam 👌.


Vártam az őszi szezont, de kezdem úgy érezni hiába...



2022. nov. 14. 20:45
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Nekem se tetszik, de attól mert még nem jön be, a sztori kánonnak van elkönyvelve.


A shinobik 90%-a pedig jounin szint alatt vannak, tehát aki kb Naruto eleji Kakashi szinten mozog, az nálam már erősnek van elkönyvelve.


Csak az összehasonlítás miatt. Itachi high kage tier-ben van. Erősebb mint bármelyik kage a shippudenben. De ettől még ezek a kage-ék is erősek. Nem Itachi-tól kezdődik, hogy honnan erős egy karakter. Ő kivételesen erős a többi erős karakter viszonylatában is.

2023. jan. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
De persze ez tényleg szubjektív. Hogy kinek honnan számít erősnek egy karakter. Ezen valóban kár vitatkozni.
2023. jan. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 everlight ***** válasza:
30.Orochimarut a regenerálási képessége miatt Itachi csak a Totsuka kardjával tudta legyőzni.
2023. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Akkor már nem csak legyőzte hanem megsemmisítette gyakorlatilag.

De legyőzni már legyőzte régen is, 1mp erejéig tartott. Aztán ezért lépett ki mert félte Itachi erejét

2023. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Marmint az akatsukibol lepett ki orochimaru.
2023. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
én nemrég kezdtem el nézni a második évadnál tartok (21. rész talán?) és nagyon tetszik hogy az alapsztori, mitológia nagyon érdekes és el van találva, néhol nagyon vicces és abszurd, és tetszik ahogy a folklórt és a primordiális világképet használja. na meg kellemesen suttyó. szerintem az azért egy jó kulturális termék, amelyiknél egy 20 perces rész alatt elgondolkodsz a halálon meg a saját tyúxaros életeden, röhögsz egy nagyot és még a soundtrackje is jó. :D
2023. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Utolsó. Te irodalom tanár vagy esetleg?🤣
2023. jan. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Egyébként a fillereket ne nézd meg, mert az eltér az eredeti naruto történetétől. Illetve nem canon. Vagyis “kitaláció” nem az eredeti író által kitalált

(Filler list)

2023. jan. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

36os vagyok


Majdnem. Kortars szerzo es pszichologous xD

2023. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!