Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondocon rendezvényen randicon...

Mondocon rendezvényen randicon szokott még lenni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy valamikor volt ilyen, csak azt nem hogy még mindig tartják e.

2023. márc. 20. 12:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
Oké, semmi gond nincs abból, ha nem értesz hozzá, de akkor ne állíts olyat másokról, ami nem igaz, köszi :)
2023. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%
11-es tehát nem erotikus képek készülnek a cosplayesekről, sőt erre rá is játszanak, kiraknak mindent és pl 9gag-on stb erre veri a sok maki. Ne add már be, hogy nem prosti, vagy netes prosti mindegyik! Belehalnának, ha nem lenne a köldökükig dekoltált a "jelmezük", meg kint a sggük!
2023. márc. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%

Nem, nem "netes prosti" MINDEGYIK. Én nem érzem magam annak, pedig cosplayelek. Ahogy egy csomó másik cosplayer barátnőm se rakja ki mindenét a cosplayből. Sőt, azt se tartom "netes prostinak", aki olyan cosplayt választ, ami többet mutat belőle.

De ha egy vadidegen szerint "netes prosti" leszek azért, mert mondjuk Nilou-t tervezem cosplayezni a Genshin Impactből, akinek látszódik a hasa, meg rövid a szoknyája, az szerintem nem engem minősít :)

2023. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem MINDEN cosplayes pr0sti, ez olyan, mintha azt mondanád, hogy minden arab terrorista, minden amerikai kövér, vagy hogy minden francia személy csigát eszik. Csak azért, mert a cosplayesek berkein belül van egy ilyen alcsoport, aki ezt csinálja; nem minősítheti az egész közösséget az alacsony részarányuk végett. Én is aktívan cosplayezek, de egy pillanatig nem éreztem soha arra késztetést, hogy eladjam benne a testem.

Akit pedig zavar, hogy egy hölgynek kilátszik a hasa, az pedig költözzön Afghanisztánba! Ott biztos nem fog ilyennel találkozni :D

2023. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
14-es de te is mutogatod,magad, élvezed, ha fotóznak, kiraksz mindent! Magyarul a testedből próbálsz megélni! Az pedig prosti!
2023. márc. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

És akkor aki olyanra dizájnolja a karaktereket, ahogy kinéznek, az a futtató? 🤔🤔

Meg akkor most a férfi cosplayerek is prostik?

2023. márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
16-os - nem, aki olyanra design-olta, az azért tette, mert tudja, hogy ez eladható! annak a 10 - 16 éves korosztálynak a perverz szexuális vágyait elégítik ki ezek a karakterek. Nézd meg, ma minden kisfiú női karaktert játszik az online játékokban, lehetőleg minél kevesebb ruhával! Erre van igény, a digitális prostitúció - egyfajta fétisként - szövi be mára a valós, napi szintű prostitúciót a Tik-tok, onlyfans és társai világában. Az anime, illetve számítógépes játékok pedig rá is játszanak erre, a 9gag, reddit, boredpanda generáció zabálja ezeket a karaktereket, és ezen karaktereket kihasználva a feltűnési viszketegséges, nárcisztikus és szexuálisan frusztrált emberek beöltöznek nekik, hogy mutogathassák magukat, általában pénzért.
2023. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
81%

Na basszus, hogy pszichológusként a gyakoriról kell megtudnom, hogy nárcisztikus, szexuálisan frusztrált netes prosti vagyok egy hobbim miatt :(

És még pénzt se kérek érte, hát felháborító.

2023. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!