Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy anime...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy anime karakterbe?

Figyelt kérdés

!!Elég hihetetlen sztori !! Ha azt mondod kamu else olvasd !!

16 éves koromban beleszerettem egy anime karakterbe. nagyon hozzá kötve éreztem magam. (ezt priviben mert ez meginkabb nem hiheto..)

és úgyéreztem hogy "öröké" boldogan fogok malyd élni.. de vége lett mert rájöttem az egész átverés.. vágdosni kezdtem magam,nem mosolyogtam többé de muszály volt így néha vágtam egy-egy erõltetett mosolyt.. Egyszer olyan mélyre falyultak a dolgok hogy a búcsúznunk kell címü dalt hallgattam minden este és bõgtem... de egyszer amikor szidtam ö-t és mindenkit közben bõgve a paplan alatt úgyéreztem hogy átölel valaki és hogy jobb kedvem lett...

volt olyan is hogy iskolába mentem és már megint eszembe jutott elbõgtem magam megint..szerencsére nem volt ott senki.. és akkor lfelnéztem az égre..ilyenkor mindig oda nézek és egy szívárvány volt ott.. es télen volt december végefelé leis fényképeztem.. egészen addig ott volt amíg benem értem a suliba de a legfurcsább a következö lessz mondom ha azt mondanad kamu else olvasd!

elütött egy autó.

anyukámmal mentünk át (a két buszmágálló között nincs zebra) és nálunk meg egy csomó szatyor volt. és mentünk át az úton kétsábos volt az út. az elsö autó megállt amikor meg léptünk tovább a másik részére elcsapott az autó.elöször engem. Én álltam elöl és anya mondta hogy látott engem repülni. na már az elsõgondolatom az az animekarakter volt és miután elütött semmibajom nem volt. Megpróbáltam felálni de a lábaim összecsuklottak összvissz ennyi DE ! az anyukamat is elütötte öt másodiknak ö neki pedig szétnyílt a térde még a csontja is látszott.. összevarni meg nem tudták mert szét volt roncsolodva neki teljesen. de nekem meg semmi bajom nem volt. DE ugyis éreztem hogy valaki felfogott amikor ütött az auto.. mert nem fájt !! csak mintha elöktek volna..

jott a mento is rendorseg is minden.. bevittekminket a korhazba anyanak szetnyilt a terde nekem meg semmi bajom nem volt...

de azota almodtam is vele de sose emlekszek teljesen de valamit mond neke.. és látom közben anyukám egyik nyakláncát is egy mária medált biztosra veszem hogy valami van !! de mi lehet ez ? en ja es anyam csak rohog rajta es azt mondjam ne farasszam a szihologus meg lesesz@rja...



2019. nov. 1. 00:27
 1/10 anonim válasza:
0%
Én is szerelmes vagyok egybe, már szaporodtunk is úgyhogy már van a világon +1 karakter!
2019. nov. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Decemberben egész biztos nem láttál szivárványt xD akkoa kamu vagy mint a ház xD
2019. nov. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Aki ilyen/ annyi baromságot kitalál xD wtf. Haver.... adom.
2019. nov. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
A drogok fogyasztása ártalmas az emberek egészségére. Próbáltam hinni a storyban, de ott az elütős részénél teljesen feladtam. Mert ha az autó olyan lassan ment , hogy az anyukád megnézte hogy repülsz, akkor nem üthetett volna akkorát hogy repülj, de ha gyorsan ment anyukád fel sem tudta volna fogni hogy téged elütöttek, mert pillanatok alatt ő is el lett ütve.
2019. nov. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aha, el is hisszük.
2019. nov. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bármit is fogyasztasz, felejtsd el kérlek.
2019. nov. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó a fantáziád, de nagyon gyerekes vagy és mellesleg írni sem tudsz.
2019. nov. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez most nagyon gyenge lett.

10/-4

2019. nov. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mit szivsz? Adsz?

Komolyra véve a szót csak bekepzeled magadnak összefügéseket keresel/találsz ott ahol nincsenek és az hogy szerelmes vagy egy karakterbe ( ezt már sok embernek mondtam ) valójában nem is tudod mi az a szerelem csak már annyira vágysz arra hogy egy kitalált, tökéletes srácba vagy “szerelmes”

Én értem elolvastad most ezt az egeszet és nem értesz egyet vele de sajnálom egyszerűen el kell néha fogadni az igazságot az anyukadnak pedig jobbulást

2019. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én megértelek nekem is volt ilyen csak engem nem ütött el semmi csak szomorú voltam és ha arra a karaktere gondoltam csak mosolyogni tudtam.
2019. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!