Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Engedjem a 12 éves lányomnak...

Engedjem a 12 éves lányomnak hogy animét nézzen?

Figyelt kérdés

Ma a lányom azzal állított haza hogy az osztálytársai mesélték neki erről és hogy ő is nézni szeretne.

Nem nagyon értek hozzá ezért kérdezem.

Viszont azt halottam hogy nem feltétlen gyereket nem van.

Plus a lányom elég erét felfogással van ezért meg értene ha azt mondanám nem.



2023. aug. 14. 19:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Bakker, még mindig nem esett le, hogy csak szívatlak? Atyaég, de aztán nem ismersz tréfát, öregem :D
2023. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11

Jah, mindenki örülne, ha tényleg ez lenne a helyzet, viszont akkor abból az is következni, hogy a kérdezőt is "szivattad", ami elég szürreális, mivel elég komoly hangnemben írtál.

Szóval nem, nem esett le, de mondok jobbat, még neked se esett le, mivel elég egyértelműen nem szivattál senkit. Kiderült valami szar és kihátrálsz belőle. Ez történik.

2023. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Kedves kérdező! Én fiatalabban kezdtem az anime nézést és ezalatt 300-350 animét már végigültem. Az, hogy engedném-e az anime típusától, valamint a gyermek érzelmi szintjétől számít. Szerintem egy SpyxFamilyt akár 10-11 éves is simán be tud fogadni, de ha mondjuk egy véresebb animéről beszélünk, mint az Attack on titan ahol nem csak a vér látványa és a csatajelenetek traumatizálhatják a lányod hanem a titánok kinézete, a karakterek halála...stb. Ettől függetlenül, azok alapján amit leírát a kislányodról egy Naruto vagy Dragon Ball kaliberű animéig szerintem képes lehet befogadni. Ez a saját véleményem.
2023. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Engem már 9 évesen érettebbnek nevezett anyám a sorstársaimtól és azóta néztem horrort, úgyhogy nem kell hülyeséget beszélni.


Saját adottságaival kapcsolatosan érdemes utánanézni műfaj és külföldi korhatár szerint, de fontos figyelembe venni a külföldi korhatárok lazaságát is. Ami például amerikai szerint 13-ast ír, annak a jelentése valójában 14+ és nálunk már 16-os. Például InuYasha és Full Metal Alchemist. Bár a Slayers nálunk nagyjából pont belefért 12-be, tehát ezért is érdemes előre belenézni.


34/F

2023. szept. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!