Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Kanojo okarishimasu (Rent-a-...

A Kanojo okarishimasu (Rent-a-girlfriend) tényleg olyan rossz, mint ahogy azt mondják? Csak az animéről állítják ezt vagy a mangáról is?

Figyelt kérdés

Anno megnéztem az első évadot, szerintem az nem volt rossz, de nem éreztem azt, hogy meg tudna élni több szezont. Most meg már azon filózom, hogy talán már itt volna az ideje folytatni.


Amúgy a mangát nem olvastam.



2023. szept. 13. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Azert kap annyi sarat mert sok ember szerint a tortenet sok-sok chapter utan sem halad sehova. Sokaknak Kazuya mint mc sem tetszik, de ezt mar embere valogatja.Inkabb az elso mondtat amit leirtam miatt nem kedvelik a mangat.
2023. szept. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az #1-essel ellentétben én olvastam kritikákat is és bizony a legtöbb már az első résztől érvényes, miszerint a sorozatban mindenki egy idióta. A főszereplő egy gyökér, akivel nem lehet azonosulni és a valósáhban már börtönben lenne. A bűncselekményei és szánalmassága ellenére jó csajok tolerálják őt és kb. 4-5 jó csaj ranjongja körül, akikkel össze lehet jönni.

Az egyetlen értelmes karakter úgy van beállítva, mint a gonosz csaj és ezért utálni kell, pedig tényleg arról van szó, hogy ő látja, hogy a srác milyen és így is gondolkodik róla.

2023. szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bűncselekményei?!
2023. szept. 14. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, amugy majdnem inkabb az osszes karakter egy gyoker, ha meg kiritkarol beszelunk MAL-on ha megnezed a manga review-okat akkor pont az van amit leirtam bennuk hosszabban.
2023. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3

A MC egy stalker, aki rendszeresen követi a lányokat, akiket ismer. És még akkor se hívják rá a rendőröket, amikor ez a lány számára is egyértelmű.

Ami már nem bűncselekmény, de elég szánalmas és gerinctelen, hogy zsarolja is a lányokat érzelmi alapon, belekényszeríti olyan helyzetekbe, hogy hazudjanak és ő is hazudik róluk rendszeresen.

2023. szept. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!