Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Crunchyrollról vélemény?

Crunchyrollról vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok, anime rajongó vagyok, és a fogyasztott tartalmaim nagyrészet animek teszik ki. Sajnos így interneten nem olyan jo minőségben vannak fent és szeretném TV-n nézni jo minőségben. De úgy tudom, ez a crunchyroll az egy streaming szolgáltató. De sajnos Magyarországon úgy tudom nincs, esetleg tudtok infót róla , hogy lesz e Magyarországon?

dec. 4. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Inkább ne legyen. 🙃
dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt kapod máshonnan is, mint Crunchyrollról. Onnan szedik le, amit máshova feltöltenek. Szóval nem nyernél semmit a minőség terén.
dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"De sajnos Magyarországon úgy tudom nincs"

Ez mit jelent? Csak azért kérdem, mert Mo.-ról használom és elő is vagyok fizetve.

dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem megbízhatóak. Átírják a szöveget, mert politizálni akarnak. Undorító cég. Aztán ott van az is, mikor az összeharácsolt pénzt nem arra fordítják, amire szükség lenne/amit a nézők szeretnének, hanem tipikus Current Year szart gyártanak, férfinak öltözetett nő íróval, ahol minden második szereőlő vagy leszbikus, vagy transzvesztita.


Amúgy a 'jó' szót miért írod mindig úgy, hogy 'jo'? Használsz ékezeteket, szóval tuti nem az van, hogy "nincs a telefonodon" (Ami amúgy sem lenne igaz).

dec. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Magyarországról is elérhető, ill. használható.


Sajnos sok anime hiányzik az adatbázisából, még ha a regionlock-tól el is tekintünk.

Magyar felirat nincs egyik animén sem, ahogy szinkron sem.


Ha jól tudom akkor külön TV-s appja sincs, szóval marad az AirPlay,

vagy az androidos megfelelője.


1900 forint a kezdő előfizetés havonta, ami amúgy átlagban a streaming szolgáltatásoknál elég jó.. Viszont innentől rajtad múlik, hogy neked megéri-e.


Tekintve hogy mennyit tud nyújtani (nem valami sokat),

én simán tudnám ajánlani a "kalóz" oldalakat (aniwave.to, etc.)

Mert, igen, tele van reklámokkal, de ha azon átküzdöd magad, vagy installálsz reklámblokkót..

Ugyanannyit, vagy még többet is tud nyújtani mint a Crunchyroll.

Több anime, ugyanúgy kivetíthető TV-re, a feliratok ugyanolyan minőségűek,

ill. a videó minőség is elég jó..

Az egyetlen hátránya hogy nem olyan kényelmes használni mint a Crunchy-t,

tekintve hogy nincs telefonos app-ja.

dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

"Nem megbízhatóak. Átírják a szöveget, mert politizálni akarnak. Undorító cég. Aztán ott van az is, mikor az összeharácsolt pénzt nem arra fordítják, amire szükség lenne/amit a nézők szeretnének, hanem tipikus Current Year szart gyártanak, férfinak öltözetett nő íróval, ahol minden második szereőlő vagy leszbikus, vagy transzvesztita."


Te miről beszélsz?

dec. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

#5

"Ha jól tudom akkor külön TV-s appja sincs, szóval marad az AirPlay,"

Én nem vagyok nagy szakértő, de van hozzá Google TV, Apple TV, és Android TV is.

[link]


"Tekintve hogy mennyit tud nyújtani (nem valami sokat),"

Azért aránylag sokat. Mondjuk a season-ban futó animék 60-70%-át meg lehet találni.


"Mert, igen, tele van reklámokkal, de ha azon átküzdöd magad, vagy installálsz reklámblokkót..

Ugyanannyit, vagy még többet is tud nyújtani mint a Crunchyroll."

Cserébe a készítőknek annyival kevesebb pénzt folyik vissza, mert a streaming-ből is van bevétele a stúdióknak.

dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

#7

"Cserébe a készítőknek annyival kevesebb pénzt folyik vissza"


Nem vagyok biztos benne, hogy ez nettó rossz dolog. Kevesebb pénzt kapnak nyugatról, ami rossz, viszont ezzel együtt viszont csökken a rájuk nehezedő nyugati befolyás is.


Mi azért szeretjük az animét mert tipikusan nemnyugati. Ha viszont nyugati üzleti érdekek fűződnek hozzá, nyugati nagyvállalatok bevásárolják magukat, az a nyugati nagyvállalati kultúrát, zeitgeistet is beleviheti. És ennek már sajnos van nyoma.

dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7 Áh, bocsi, akkor ebben tévedtem. Nekem nincs Apple TV-m, se az összes többim amiket felsoroltál, viszont az tudom hogy LG smart tvre, se Samsungra sincs külön appja.


#5 voltam

dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

#8

"viszont ezzel együtt viszont csökken a rájuk nehezedő nyugati befolyás is"

Azt ugye vágod, hogy régen is importáltak sorozatok, filmeket, ugye? A Nils Holgersson egy anime. Szóval befolyás eddig se nagyon volt, és egyébként ezt a nyugat is eléggé felfogta, lsd. a katasztrofális netflix adaptációkat, amiket nyugatosítani akartak, pl. Deatn Note.


Tehát itt simán csak arról van szó, hogy kevesebb pénzt kapnak.


"Mi azért szeretjük az animét mert tipikusan nemnyugati."

Ahogy régen, amikor a Dragon Ball, Sailor Moon, Inuyasha vagy Naruto lett megvéve a nyugat által, annak se volt hatása az animékre.


" Ha viszont nyugati üzleti érdekek fűződnek hozzá, nyugati nagyvállalatok bevásárolják magukat, az a nyugati nagyvállalati kultúrát, zeitgeistet is beleviheti"

Csak hogy ez régen is így volt, vagy lehetett volna így, mégse történt meg.


"És ennek már sajnos van nyoma."

Nem igazán. Legalábbis csak annyira, mint régen.

dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!