Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Crunchyrollról vélemény?

Crunchyrollról vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok, anime rajongó vagyok, és a fogyasztott tartalmaim nagyrészet animek teszik ki. Sajnos így interneten nem olyan jo minőségben vannak fent és szeretném TV-n nézni jo minőségben. De úgy tudom, ez a crunchyroll az egy streaming szolgáltató. De sajnos Magyarországon úgy tudom nincs, esetleg tudtok infót róla , hogy lesz e Magyarországon?

dec. 4. 13:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
59%

Régen teljesen máshogy volt. Dragon Ball, Inuyasha, Sailor Moon akkor is lett volna és akkor is olyan lett volna, ha a nyugati forgalmazók nem veszik meg. Egy kész termékért fizettek, amit 100% belpiacra gyártottak, a belpiaci ízlést és igényeket szolgálták ki és a nyugati cégek ezt importálták. Néha módosítottak az import változaton, sok ilyen szemelvényt találni a neten, de az eredeti az a japán eredeti volt. Ha zavart a cenzúra és átírás, volt választásod.


Most előre finanszíroznak, néha megrendelnek sorozatokat, így pedig a kreatív folyamatra is tudnak hatni. A belföldi igények kielégítése mellett egyre nagyobb súllyal bekerül a külföldi érdek is.


Hatalmas különbség van aközött, hogy csinálok valamit és a célpiac kiszolgálása után te is megveszed, ha tetszik vagy eleve te pénzeled valaminek az elkészítését és elzárod a csapot, ha nem úgy csinálom, ahogy te akarod.

dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!