Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto mangát olvas itt...

Naruto mangát olvas itt valaki? De aki nem annak is érdekel a véleménye.

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ki kivel fog összejönni. Persze vannak sejtéseim, de ezekben egyáltalán nem vagyok biztos. Kíváncsi vagyok, hogy végül Sasuke annyira gonosz lesz-e hogy Sakura kiábrándul belőle és beleszeret a Narutoba, vagy Sasuke újra jó lesz és rájön, hogy szereti Sakurát és összejönnek. Bár szerintem a második és Naruto pedig beleszeret a Hinataba és összejönnek.

Ezen kívül van egy olyan érzésem, hogy Temari és Sikamaru és összejönnek mert sokszor piszkálják egymást. Talán még Neji és Tenten akik összeillenek. És valószínűleg Ino is összejön majd valamelyik fiúval. :)


Nektek mi a véleményetek? Aki olvassa a mangát kiderült már valami?:)



2012. nov. 2. 23:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
igen szerintem is csak a sorozat leges legutolsó részeiél lesz valamilyen szerelmi szál,de naruto egy "idióta" és ő egy érzékeny,csendes lánnyal mint hinata nem fog összejönni.szóval narusaku lesz!!!!
2012. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez nem egy olyan anime/manga, amiben össze fognak jönni, maximum a végén, a főszereplő valamivel, de az sem biztos hogy kiderül. Elfelejtitek, hogy ez egy shonen, azaz fiatal fiúknak szóló manga és őket az érdekli legkevésbé, hogy ki kivel fog összejönni.
2012. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

A szinkron szerintem is nagyon rossz :SS Az első Naruto részt, amit láttam, még a Tv-ben néztem, és csak véletlenül kapcsoltam oda, de lehet, hogy pont a hang miatt, nagyon nem tetszett és eldöntöttem, hogy ezt az animét én aztán soha nem fogom megnézni, akárki, akármit is mond. Azóta a Naruto a kedvencem xDD

Hogy a kérdésre is válaszoljak...én nem olvasom a mangát (még), de nem hiszem, hogy lesz benne szerelmi szál.

De megértelek :D Egy darabig én is reménykedtem hogy Sasuke és Sakura majd összejön. Most már azt remélem, hogy (és ne szóljatok le miatta, tudom, hogy a Naruto nem BL, de álmodozni csak szabad, nem? xP) Sasuke Narutoval jön össze a végén. :DD

16L

2012. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sakura már kezd kiábrándulni Sasukéből és Narutoba kezd beleszeretni... ahogy mondta: " Sasuke egyre távolabb kerül tőlem, míg te egyre közelebb kerülsz hozzám... Naruto" és ebben a részben vallotta be neki, h szereti de Naruto nem nagyon hitt neki.
2012. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azóta már tájékozottabb vagyok a témában, és egyértelmű számomra, hogy Sakura csak hazudott Narutónak, és biztos, hogy nem szereti őt. :) Mindenképpen Naruhinás vagyok, és a mangában is volt egy rész, ami nekem kedvez. :)
2013. júl. 24. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!