Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto mangát olvas itt...

Naruto mangát olvas itt valaki? De aki nem annak is érdekel a véleménye.

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ki kivel fog összejönni. Persze vannak sejtéseim, de ezekben egyáltalán nem vagyok biztos. Kíváncsi vagyok, hogy végül Sasuke annyira gonosz lesz-e hogy Sakura kiábrándul belőle és beleszeret a Narutoba, vagy Sasuke újra jó lesz és rájön, hogy szereti Sakurát és összejönnek. Bár szerintem a második és Naruto pedig beleszeret a Hinataba és összejönnek.

Ezen kívül van egy olyan érzésem, hogy Temari és Sikamaru és összejönnek mert sokszor piszkálják egymást. Talán még Neji és Tenten akik összeillenek. És valószínűleg Ino is összejön majd valamelyik fiúval. :)


Nektek mi a véleményetek? Aki olvassa a mangát kiderült már valami?:)



2012. nov. 2. 23:20
1 2
 1/15 Malats ***** válasza:

Spoiler!


Sakura egyszer szerelmet vallott narutonak, de amaz elhajtotta, mert csak azért mondta, mivel épp akkor mentette meg konohát naruto. azota semmi romantika nem volt.csak bunyo és emlékezés.

2012. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az elôttem válaszoló valószínûleg nem olvassa a mangát.


Spoiler!



Hamarosan lesz az animébe egy Naruhina pillanat talán a Chikara részek után.

2012. nov. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Malats ***** válasza:
De olvasom a mangát, és azota amit irtam, semmi romantika nem volt, hacsak nem a rin-röl valo emlékezés annak számit.
2012. nov. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem derült ki semmi, remélem nem is lesz semmi.
2012. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2. válaszoló! Hogy érted hogy pillanat?:) Mi lesz?:D

Amúgy ez nem ide tartozik de épp most csalódtam egy nagyot. Én eddig minden részt a legelsőtől kezdve japánul néztem magyar felirattal. És most bekapcsoltam a tvt és pont a Naruto ment és nagyon nagyon nagyon sz*r a szinkronos és ezt főleg az érzi aki eredetibe nézte. És nem csak a hangok miatt de a fordítás is sokkal rosszabb szerintem. Pl. amit én néztem abban Neji selejtnek nevezi Narutot de ebben a változatban bukottnak és a selejt szerintem sokkal de sokkal jobban illik oda. Ha így láttam volna először ezt a sorozatot valószínűleg nem tetszett volna meg annyira..

2012. nov. 3. 00:42
 6/15 Malats ***** válasza:
A magyar szinkron borzadály. A Bleachnél is.
2012. nov. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem szeretném lelôni.

Úgy is hamarosan lesz.

2#

2012. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kezdem unni az ilyen kérdéseket ...


Egy shounen fight-ba NEM FOGNAK ÖSSZEJÖNNI RANDOM KARAKTEREK!


Ha ez a mániád nézz naruto hentai-t vagy tökmind1 .



500rész alatt talán 1-2 olyan rész volt ahol "mintha akartak volna valamit" narutotól ... sakurás után is kiderült hogy hazudott..



Tehát nem fog senki senkivel sem összejönni! Maximum majd az anime legeslegvégére ha lezárul minden bevágnak 2 boldog családot azt kész ..

2012. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek, egy shounenben a legjobb esetben is 200 részbe telik eljutni adddig, h megfogják egymás kezért. Persze ez csa elmélet, példa még erre se volt. Legtöbbe csak azért teszenk szerelmi szálat, h 'életszerűbb' legyen, de aztán szarnak rá. MIkor Hinata szerelemet vallott Narutonak a Konohás részeknél, abból se lett semmi utólag.
2012. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én is tudom, hogy ennek a sorozatnak nem a szerelmi szálak a mozgatói...De én lány vagyok és sajnálom de ez a része is érdekel. És nem is azt várom, hogy majd nagy szerelmi vallomások meg stb. lesz benne mint a szerelmes filmekben, de remélem hogy a legvégén tényleg kiderülnek ezek a dolgok is. =) Meg kíváncsi voltam, hogy más is úgy gondolkodik-e erről mint én. :)

2012. nov. 3. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!