Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, mi ez a nagy Sword...

Animések, mi ez a nagy Sword Art Online mánia mostanában?

Figyelt kérdés

Csak jókat hallottam róla , aa-n is olvastam hsz-eket kb 5-6emberen kívül mindenkinek a legjobb animéje volt amit látott meg 10/10 stb.

Ezek után így újév első napján este belekezdtem,most nem rég végeztem vele .

Hogy is kezdjem , alap elgondolás jó volt, de lényegében csak az volt , semmien story-t nem követett végig side storykat adtak .A sao arc vége hatalmas fail lett az alo arc meg 1 elégnagy sablon... meg televolt shounenes rakás klisével , a mű májer főszereplőről meg az idegesíttő Asunáról aki semmit nem csinált nem is beszélve .

Azok után hogy agyon dicsérték , nagyon gáz volt az egész. Tömeg shounen amibe belekevertek 1kis olcsó fanservice-t . A harok is elég gagyik voltak az A1-hez képest.

De komolyan Ezz volt az év animéje ? Meg az év férfi főszereplője ? Meg női főszereplője ? meg mellékszereplője ? 1-2 nagyobb oldal szerint ? Ennyire nemvolt azért gyenge az év ...

Szívesen meghalgatnák bárkit fan-t is meg nem fant(xd) is aki esetleg látta.

Mindenkinek zöld kezet adok aki kulturáltan leírja hogy mit gondol.



2013. jan. 2. 02:46
1 2
 11/20 Furujika válasza:
Szerintem azért lett ilyen felkapott, mert az animések jelentős része kocka is egyben, és ezért azonosulni tudnak a sao alapgondolatával.
2013. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Utolsó , ez nem jelenet semmit .

4éve vagyok eredeti wowos , mégse tetszett.

Egyik mmorpgs anime se jött be nagyon mongyuk , a hack-et csak a szermélyiségfejlődések miatt szerettem , a Ragnarok Online meg elment ...

2013. jan. 5. 20:21
 13/20 anonim ***** válasza:
67%
A SAO nak egyetlen egy hibája van....... ,hogy csak 25 részes :((( simán néztem volna 1000-2000 részen keresztül :D
2013. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Kétlem , One Piece heti 1 fut 15éve és még 600résznél sem tart , ráadásul az heti fejezetes , a sao meg 1 sima novel.

Maximum az időt huzni lehetett volna több idióta mellékstoryval , de ha 50rész körül kifejtették volna az egész sao arcot , a fejlődést mindent bőven belefért volna a side story is , de így hogy belevágnak 6rész story-t a többi meg mellékszál .. elég gáz lett

2013. jan. 5. 22:24
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én valahogy átérzem a mánia okait :D az eleje nálam nagyot ütött, még a vég nélküli klisésorozat sem tántoríthatott el attól, hogy az egész SAO arc a kedvenceim közé kerüljön. Látszottak a hibák, de valahogy nem zavart, utána jött az ALO, na az katasztrófa volt -_- ha a második felét s nagy átlaghoz hasonlítom, befér az átlagos/jó animék közé, de egyszerűen túl sok mindent hagytak kiaknázatlanul, az első feléhez képest pedig a béka ***** alatt volt ^^" talán, ha több rész lett volna belőle és nem rohannak ennyire, kidolgozottabb lett volna. Durva túlzás azt állítani, hogy az év animéje (nálam az a Sakurasou no Pet na Kanojo, egészen meglepett, nem vártam volna :D), a vége bukás, de ennek ellenére sem bánom, hogy végignéztem :)
2013. jan. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#15ös , nemértelek :D

Magyarul azt mondod hogy az eleje tetszett nagyon a vége meg nagyon nem ? Mert akkor nem értem. A sao arc magában rossz nem volt , sőt egészjó viszont rendesen összecsapták főleg a végét. A 2ik fele meg mint te is írtad viccnek is rossz volt. Az nem lett volna baj hogy sok a mellékszál , HA nem 25 részbe akarták volna belerakni , mert így jó 4-5 story rész volt a többi random mellék story volt..

Ha mongyuk mellékstorystól normálisan kifejtve belerakják mongyuk 50részbe már sokkal jobb lett volna.

És igen itt irtad "a vége befér az átlagos/jó" Ahogyan indult sokkal jobbra lehetett volna számíttani , ezért inkább az év csalódása szerintem .

De lényegében már nagyon nem érdekel ... végülis azt néztek amit akartok , ahogy én is .

2013. jan. 20. 14:21
 17/20 Epicfalse válasza:
Személy szerint nekem tetszett... bár az sokkal jobban megfogott amikor a SAO-ban voltak. Sokkal komolyabban vették és több volt a dráma meg az olyan rész aminél érdemes volt izgulni h a főszereplő megne haljon. Az ALO-ban pont ez nem tetszett h akármikor meghalhattál mert újra kezdhettél mindent. így már nem találtam érdekesnek és nem fogott meg. Csak az h a főszereplőt az az erő hajtotta amit Asuna iránt érzett. Lányok szemszögéből ez igen nagy erény, de fiuk szemszögéből ez csak nyálas szerelem meg semmi más... Mivel lány volnék engem is megfogott. És már várom a SAO/ Gun Gale Online folytasást
2014. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Sword Art online nekem nagyon tetszett.. bar en elegge szeretem az ilyen tipusu animeket.. a 2. evad kicsit gyenge volt elismerem.. de a stroy szerintem jo volt.. az 1. evad vege is tetszett.


GGo meg tuti nagy siker lesz... en varom. sztem 10/10-es anime ^^


Spoiler: en ugy tudom hogy a GGO a kek haju csaj nem asuna lesz.. hanem kirito ellensege..

2014. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Várod, nem tudod hogy milyen lesz de már 10/10, na ezért tart itt a magyar community...
2014. ápr. 5. 22:55
 20/20 anonim ***** válasza:
elozo vagyok.. es a 10/10-et a SAO es az ALfheim online-ra ertettem nem a GGO-ra.. bocs a rossz fogalmazasert :)
2014. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!