Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Animék? Sword art online-hoz...

Janiujvari kérdése:

Animék? Sword art online-hoz hasonlo animéket amikben ugyanugy van szarelem is

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 19:56
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi nem szarelem hanem szerelem
2012. dec. 19. 19:57
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

A sword art online egy elcseszett seinen anime , amibe már mindent hülyeséget beleraktak , ráadásul a története nagyon gyenge , főszereplő 1 sablon .. női fsz meg konkrétan semmit nem csinál .

Műdráma meg klisé lett az egész a 10.rész után .

Most valami harcos animét keresel amibe van szerelem , vagy annyira elcseszettet mint a sao ?


Előbbire van egypár : Rurouni Kenshin

Kara no kyoukai

Higashi no Eden

Inuyasha

Tsubasa Chronicle

Elfen Lied

Macross

Hayate no Gotoku!!

De még egy Berserk is romantikusabb a maga fura módján mint a saoban ami folyik az viccnek is rossz .

2012. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jó a SAO. Rendesen szidnak is miatta fórumokon, meg mindenhol, de nekem tetszik.:D Ha ilyet keresel akkor az Accel World nagyon hasonlít a SAO- ra, csak szerintem jobb is.
2012. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
hát szerintem az sao jobb de engem is szidnak néha :S sorstárs :/
2013. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Általánosságban a shounen fight mániások akik a naruto bleach szintet istenítik azoknak tetszik és nem beszólás kép de kb azon a gyenge és gyerekes szinten van mint a fent említett 2.
2013. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó az Sao, viszont én már több mint 120 animét láttam szoval, mindedjikről tudnék jót mondani, de ezerszer rosszabbal is találkoztam mint az Sao.... Akinek tetszik annak tetzsik akinek nem annak nem, de nem értem mért kell mást ezért piszkálni.... nem azok vannak gyerekes szinten akiknek tetszik.. hanem már azok az emberek akiknek nem tetszik, ők viselkednek gyerekes módon...


Egyébként Bocsi kérdező ^^

Hiiro no Kakera

Mirai Nikki

Inuyasha

Kaze no Stigma

2013. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"viszont én már több mint 120 animét láttam szoval, mindedjikről tudnék jót mondani, de ezerszer rosszabbal is találkoztam mint az Sao."


Hát igen ha láttál 120 shounen fightot nem csodálkozom, de akkor vagy gyerek vagy és a gyerekes dolgokat szereted vagy egyszerűen csak a sablonszarok nézegetésén túl nemjutottál még semmihez. Amúgy meg az a 120 nem valami sok :D

2013. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtam hogy shounen fight volt.
2013. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DateALiveAnimeFAN válasza:

azok az animék amiket eddig felsoroltak nagyon jók.



De ez a legujjabb olyan anime ami a te ízlésedre lett kitalálva:Btooom!

LogHorizon

Hakizamen no stigma

2014. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!