Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Jön valaki Mondoconra? Milyen...

Jön valaki Mondoconra? Milyen cosplayt csináltatok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 23:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
Én megyek és a sword art online-bol a kirito leszek
2013. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%

" Én megyek és a sword art online-bol a kirito leszek"


Ahhoz hogy műmájer sablonkarakter legyén nem kell beöltözni.


Úgy is csak gagyi shounen főhősből öltözik az emberek 90%a. Kiváncsi leszek hány Eren meg gagyi kirito lesz.


Én valszeg Keimaként vagy Lelouchként megyek, de az is lehet hogy nem cpzek.

2013. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
istenem nem mindegy hogy ki kinek öltözik ha,lehet hogy nem kirito leszek mert még nem döntöttem el teljesen lehez hogy alibaba leszek vagy a ixion saga dt böl a kon
2013. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
Miért baj ha valaki szereti a sword art online-t és kirito-t akar cosplay-ezni azért nem kell leszolni őt azt csinál amit akar és azt cosplayez akit akar
2013. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
köszönöm
2013. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%
MondoCon az nekem most sajna kimarad, de MATos AnimeConra megyek, akkor Nai szeretnék lenni a Karnevalból:3
2013. júl. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ha elkészül a jelmezem, Kagamine Rin leszek, és lesz Lenem is. :333


(feradraco: Ez komoly?! Úristen, és én meg pont arra nem megyek. :'((( Pedig.. Naiiiii~  Az őszi MondoConra nem jössz esetleg? Úgy megölelgetnélek~~ *-*)

2013. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Ohh a Rin-es cosplayel most kiváncsivá tettél. :)

(pl hajat, ruhát hogy oldod meg)

A Nais cp is biztos szuper lesz, de az animét nem ismerem.

Ezt a nagy Sao utálatot én sem értem, nem néztem meg az animét, mert shoujo párti vagyok, biztos kis anime, annak aki szereti a műfajt.:)


Én spec csak macskafület tervezek mostanra, de tetszenek azok az egyenruhás cp-k.(mondjuk nem tudom hogy állna :? kb164 cmmel és 42 kilómmal xD)

2013. júl. 12. 01:44
 9/25 anonim ***** válasza:

Tudod, én is nagyon kíváncsi leszek, mi sül ki belőle. :') (Parókám már van, azt csak formázni kell, de a ruháját úgy készülök megvarrni, hogy amúgy közöm nincs a varráshoz. A felső már kész, de lehet, újracsinálom valami meglévő ruhából, mert szegényke kegyetlen ronda lett. x3)


A Karnevalt és a Sword Art Online-t is ajánlom, mert jók, bár a Karneval sokkal jobban tetszett (az most az egyik új kedvencem), mert a SAO-t a közepe táján nagyon más irányba vitték el, ami nekem speciel nem jött be. De azt én sem értem, hogy miért ne lehetne népszerű (,,hype-olt") animéből cp-zni. Mindenki annak öltözik, aminek szeretne, de persze ha ilyen típusú, ,,ismert" karinak öltöznek, nagy az esély arra, hogy nem lesz egyedi a jelmezük, viszont annál biztosabb, hogy felismerik őket. (Itt, gyakorin már én is megkaptam, hogy minek akarok Narutóból öltözni - megjegyzem, Sai lennék, akiből még soha nem láttam magyar cp-t, sőt külföldit se annyit, mint pl. Sasukéból -, szóval.. ja, vannak ilyen emberek, akiket ez zavar, de fogalmam sincs, miért. xD)


A cicafül is tökéletes. Ha már állatfüled van, akkor valamivel extrább vagy, mint az átlagos emberek. :D (Az első conomra, ami a tavaszi volt, én is cicafülben akartam menni, de végül nem jött össze, így full civilben mentem. xD) És biztosan az egyenruha is jól állna (az ilyen iskolai egyenruhákra gondolsz, ugye?), főleg, ha ilyen jellegű az alkatod. :) Azt is megpróbálhatnád egyszer, ha gondolod.


Bocsánat a rengeteg off-ért. ^^"

2013. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem az hogy nem lehet, csak megint mindenki vagy gagyi narutóbol öltözik, vagy valami más neverendingből, vagy az egyik agyonhypolt minősíthetetlen sablonszereplőként jön (szóval gagyi kirito meg gagyi eren sok lesz gondolom, senki sem tud egyedit csinálni mindenki valami hypolt szart követ és ez elég szomorú.)
2013. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!