Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Jön valaki Mondoconra? Milyen...

Jön valaki Mondoconra? Milyen cosplayt csináltatok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 23:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Megint off.

De ha ez tetszik nekik, hadd csinálják. :) Nyilván sokkal jobb egy egyedibb karaktert cp-zni, de ha egy teljesen noname animéből teszi ezt az ember, akkor simán lehet, hogy fel sem ismerik. Az aktuálisan népszerű animéknél - ami nem feltétlenül jeleni azt, hogy az adott anime jó (amint írtam is, a SAO a közepétől kezdve nem annyira tetszett) - sokkal nagyobb az esély arra, hogy egy csapat fangirl (vagy esetleg fanboy :D) odajön hozzád fotót kérni vagy csak megdicsérni, hogy milyen jól nézel ki. Ez biztos nagyon jó érzés annak, aki beöltözik.

Ha zavar, akkor inkább észre se vedd őket, és akkor senki hangulata nem romlik el. :)

2013. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem jövök,nem vagyok Magyarországi :( De ha öltözni kéne,akkor egy női Naruto karaktert választanék. (Persze most engem is le fogtok támadni,mert "gagyi"... dehát szerintem egyáltalán nem az.És az tuti,hogy ennek az animének több fanja van mint utálója,szóval no comment :) Tényleg sok benne a filler,de azokat ki lehet ugrani ... És megvan az oka annak,hogy miért ilyen híres.Véleményem szerint nagyon sok igazság van benne,és korántsem olyan gyerekes,mint hiszik.Aki még csak pár epizódot vagy még annyit sem látott belőle,az ne ítéljen tévesen. :) )
2013. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Persze hogy több fanja van, a legtöbb anime néző bőven 18 alatti(nem véletlenül van annyi sablon shounen mint égen a csillag és nem véletlen hogy moe korszak van, alig jön komolyabb hangvételű anime), de Kishi megmondta, 12-16éveseknek szól leginkább a naruto, a barátok köztnek is sok fanja van a nézői közt (nagymamám pl nagyon szereti), viszont reális szemmel megnézve meg 1 vicc, ugyanígy a naruto is, lehet a műfajban istenítik, pedig 1 vicc kb, sőt, ha te laikus szemmel nézed, akkor ajánlom hogy nézd meg az utóbbi mondjuk 6év japán manga eladásait, meglátod hogy a One Piece(megjegyezném jogosan) többszörösére veri az egész mezőnyt. Ráadásul nekem azt ne mond hogy a naruto egy egyedi dolog lenne mert körberöhöglek, OP is egy sablon de egyedi is egyben viszont ebbe kár lenne belemenni. Amúgy meg ha magyarországi vagy, ha nem, írásjel mögé szóközt teszünk!
2013. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Utolsó, fogalmam sincs, kinek címezted a válaszodat, ugyanis felismertem benne az én kommentemre írt reagálást is, de az utolsó mondatod felteszem, az utánam írónak szólt.

Az egyediségre vonatkozó dolgokat olvasd újra a kommentemben, kérlek, mert egy szóval nem mondtam, hogy a Naruto egyedi, sőt pont az ellenkezőjét írtam. (Ettől függetlenül abban is van egy csomó, még nem cp-zett karakter, és én szeretem, bár messze nem a kedvencem.)

2013. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
timey95 bocs az offért, de sajna nem biztos h megyek őszire:( egyelőre még mostanra se biztos h kész leszek, de mindenesetre valamikor biztos leszek Nai:3
2013. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én Fuka leszek az Ozmafiából. Gondolom senki se ismeri, neten se találtam még egy cosplayert se. >.<"
2013. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Sajnos tőlünk messze van. Kospléjt nem tudnék készíteni, de talán dragonball budokai ruhát vennék és vennék fel + kristálygömböket is hozzá.
2013. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Majd videózza le valaki és küldje el, ha lesz Eren karakter óriás ahogy sziklát cipel. :) fotó is jó. :)
2013. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én Misaka Mikoto szeretnék lenni a To aru Kagaku no Railgun-ból
2013. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Majd nyomj akkor a tömegbe a narutosokra egy pöckölést Railgun :D
2013. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!