Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Jön valaki Mondoconra? Milyen...

Jön valaki Mondoconra? Milyen cosplayt csináltatok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 23:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy amikor Acceleratornak öltöztem, még a nyakörvét is megcsináltam, kétkezi munka volt az áramkör is, minden fasza volt, összesen ha 3-an felismertek, pedig nem egy conon voltam már az... tavasszal beöltöztem Sanjinak, érdekes jöttek ezerrel képeket kérni, most meg Luffy voltam tegnap előtt, és ugyan ez. Szóval hiába öltözöl egyedi karakternek, ha nem ismernek fel, akkor le sem sz.rnak conon;) de még a cosplay fotósokat se érdekelte, haverom Kakashi volt, az is már tucat karakternek mondható conon, őt midnenhonnan, rengeteg pózban fotózták, konkrétan mellőlem hívták el, én meg álljak már arrébb, belelógok a képbe... javítsatok ki ha rosszul tudom, de azoknak nem az a dolguk, hogy minél több cosplayert lefotózzanak különböző pózokban? Ezek szerint Accelerator nem volt elég érdekes nekik, pedig kenterbe veri Sasukét meg Narutot, de így hogy nem ismerik akkor konkrétan mehet a kukába az egész.. szóval tökéletesen megértem azokat, akik tucat karaktereknek öltöznek, sokkal kelendőbbek conon.
2013. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Hál istennek, ratyi kiritoból csak egyet láttam, az is 12 éves volt.
2013. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Hát akkor én csináltam a legjobban!

Egy "Tucatnak" számító fekete macskafül, és szevasz! XDDD


De a Gangam stylos srác haláli volt!!! XD

2013. júl. 23. 23:22
 24/25 anonim ***** válasza:

OFF

Nagyon érdekesnek és viccesnek találtam a válaszokat. :)

A kevésbé ismert animéket cosplay-ezni menő, a leghíresebbeket meg halálos bűn. Ezt gondolja a többség.

Nem állok senki oldalára, viszont attól, hogy egy anime sablonos, még lehet jó és nagy mondanivalójú.

Persze mindenki a saját igazát védi, ezért nem akarok senkit meggyőzni arról, hogy na most a Naruto Shippūden vagy más animék igenis jók, mert nem is állítom ezt. Csak azt szerettem volna elmondani, hogy nem kell az embereket elítélni csak azért, mert szeretik a 'sablonos' shōnen-eket. Nekik ez tetszik, hadd csinálják. Meg gondolj arra, hogy nem rád fognak csúnyán nézni, ha meglátják a cosplay-edet, hanem arra, aki Goku-nak, Naruto-nak vagy Natsu-nak öltözik.

2013. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%
Látom hogy már nem aktuális ez a kérdés csak inkább a válaszok és a felmerülő téma, meg véleménykülönbségek miatt gondoltam meglengetem a béke zászlaját, mert én már csak ilyen vagyok, aki nem bírja befogni a száját : D Cosplayes vagyok, abból a fajtából aki még naivan a karakter szeretete miatt öltözik és sosem vette figyelembe mennyien fanolják az aktuális animét. Érdemes elgondolkodni hogy sose tudhatod pl ki van a jelmez mögött, nem szabad ítélkezni más cpsek felett, hogy jaj, biztos azért öltözik be a hype animéből mert menő akar lenni hogy körbefanolják, húsz felett vagyok, nem vagyok már tini, az eddigi cosplayeim kevésbé fanolt témákból valók, többnyire nem is animékből. Most majd lesz egy Shingeki no kyojin cp, karakter és az anime iránti szeretetből, hát kíváncsi vagyok hányan jönnek majd nekem hogy fúj, mainstream. : ) Szóval csak a nagy ellenségeskedés közben lehetne arra is gondolni hogy nem tudhatod ki miért cosplayezi ezt meg azt, az emberek erre a rendezvényre jó esetben szórakozni és kikapcsolódni járnak, nem kéne a hétköznapok mocskolódásától kicsit megszabadulni? Szerintem mindenki jobban érezné magát! : )
2013. nov. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!