Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kinek hogy tetszett a Death...

Kinek hogy tetszett a Death Note anime?

Figyelt kérdés
Magyar vagy japán szinkronnal az élvezetesebb?:) Előre is köszönöm a választ. ^^

#anime #Death Note #death note kritika
2014. ápr. 15. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok. Én is japán szinkronnal láttam, annál pedig kitettek magukért, nagyon jó volt. Csak egy kicsit hallgattam bele magyarral, de nem volt szimpatikus. Mindenképp az eredetit ajánlom!
2014. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon imádom ezt az animét örök kedvenc marad :) Magyarul láttam és szerintem nagyon jók a szinkronszínészek egyedül Near és Mello hangja nem passzolt. Belehalgattam a japán szinkronba is és hát mégis csak az az igazi szerintem ott aranyos L hangja :)
2014. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A legjobb film <3
2014. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem túlértékelt. Az elején nagyon tetszett(gondolok itt az első 5 epizódra), valamint a végén is (az utolsó 2-3 epizód), de a közepe szerintem nagyon lapos volt. Félreértés ne essék, tetszett, de többet vártam tőle (ez valószínű annak is köszönhető, hogy nagyok sokszor szembejött velem különböző platformokon)
2020. dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!