Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc animétek? És miért? :D

Figyelt kérdés
Nekem több is van, sok idő lenne felsorolni.. XD Kíváncsi vagyok, mások milyen animéket szeretnek! :D Hátha nekem is megtetszenek!

2015. máj. 15. 16:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat írtál, elképesztő *-* elég sokat láttam már belőle, de amit nem, a leírásod érdekes volt, mindenképp megnézem mindet *-*

a részek száma sose rémített meg, 2x végignéztem a narutot animében (már ami fent van) és mangában el is olvastam a többit :D

az one piecet is elkezdtem és egész jól haladok

a fairy tailt is megnéztem! a részek száma tök mind1 xdd

2015. máj. 18. 09:06
 12/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


A Hyouka? Őszintén, fogalmam sincs miért fogott meg ennyire, de megtette szóval mindegy xD Amúgy azt aláírom, hogy nem pörögnek benne az események, elég kényelmes tempóra veszi magát, de alapjáraton véve én nem igénylem az ilyesmit, szóval ha tetszik a története megnézem, és ő még kedvenc is lett. (utólag is bocsi, hogy nem írtam indokot, valahogy elfelejtettem vagy valami hasonló:D)


A Gintama amúgy nekem nem tetszett, nagyon primitívnek, semmitmondónak, unalmasnak találtam, és még onnan sem történt semmi érdekes, ahonnan állítólag beindul az egész. De ez persze csak szubjektív vélemény, sokak nagyon szeretik.

2015. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Dragon Ball Super. Azért mert keksz
2015. júl. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Sok van így csak tizet sorolok fel :D

1. Tokyo Ghoul: Kaneki-t nagyon bírom *-* 1000 minusz 7 anime közül ez az egyik legnagyobb kedvencem <3

2. Akame ga Kill: Szeretm ezt az animét csak azt bánom, hogy rohadt sokan meghalnak :(

3. Ao no Exorcist: Legalább 3x láttam, már csak azért is, mert vannak benne démonok *-* Ha egy animében vannak démonok akkor meg kell nézni! :)

4. Aldnoah.Zero: A démonos animék után a Mecha a kedvenc műfajom ^^ Nagyon jól meg van csinálva, főleg a 2.évad :D

5. Code Geass: Az összes részét láttam, az Akito the Exiled 4 kivételével :D Olyan, mint az Aldnoah.Zero csak jobb xD

6. Haikyuu: Itt csak ennyit írok: Kenmaaa *-* <3

7. Kuroko no Basuke: A sportanimék közül az egyik kedvencem :D Természetesen a Haikyuu után :)

8. Rokka no Yuusha: Most kezdődött, de a története egyedi és nagyon király.Ha még nem láttad, kezdd el :D

9. Aoharu x Kikanjuu: Ez az az anime, amit úgy kezdesz el, hogy "Á, biztos olyan lesz, mint a többi!". Az első 10 perc unalmas. Aztán egyszer csak beindul a történet és nem áll meg. Teljesen kiszámíthatatlan, nem tudod, hogy mikor "Ölik meg" a főszereplőket. Végig lehet izgulni, mint a KnB-t vagy, mint a Haikyuu-t :D

10. Attack on Titan: A legeslegjobb horror anime a világon! A titánok menők (nem tudom mi menő van abban, hogy embereket esznek, de nekem tetszik *-*), Rivaille meg olyan kis cuki <3


Van még több is, de vagy nem fejeztem be, vagy nem olyan jó, mint ezek :D

2015. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

elég sok kedvencem van, úgyhogy csak az első párat írom le:

1. Gintama - szerintem a legjobb, legviccesebb paródiasorozat, a szereplőket imádom, a szinkronhangokat úgyszintén, a poénok átjönnek, ráadásul ahol komoly, ott tényleg komoly. Ezen kívül vannak olyan részek, ahol olyan harcokat lenyomnak, amit szerintem bármelyik shounen fight megirigyelhet. Illetve van benne minden, de tényleg minden. Amúgy az évadok közül legjobban a Gintama' Enchousen nyerte el a tetszésemet, az Ikkoku Keisei arc miatt.

2. Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin - legjobban az tetszik benne, ahogy a szereplők összetartanak. Igazi barátság van közöttük, kiállnak egymásért, de saját magukért is. Amit még imádok benne, az a zenéje, az opening valami hihetetlenül jó lett. Illetve a grafikai megoldások is tetszenek benne.

3. Mahou Shoujo Madoka Magica - elég elvont anime, egyhuzamban végignéztem, de nem gondoltam, hogy ennyire tetszeni fog. Ami végül megvett kilóra, az a befejezése, és a csattanó, hogy a világ nem szép és jó, mindig van benne rossz, akármit próbálunk tenni ellene.

4. Code Geass 2. évad - elég sokáig volt az első számú kedvencem az utolsó pár rész és a befejezése miatt, de aztán jött a Rainbow, majd a Gintama, végül a Mahou Shoujo Madoka Magica.

5. Shigatsu wa Kimi no Uso - nagyon átjött a dráma, az utolsó pár részt végigsírtam, talán az egyetlen anime, aminél tényleg éreztem azt a bizonyos katarzist. A Code Geass is átjött, de ez másmilyen volt. Egyedül azért lett a CG 2. évad után, mert itt azért már érződött a tragédia, nem tudott meglepni vele, ott pedig hirtelenebb volt. Meg itt nem tetszett, hogy néha próbált túlságosan vicces lenni.

6. A Code Geass első fele:D A Shigatsu wa Kimi no Uso ilyen tekintetben is kettészakította a szívemet, amúgy az volt az, ami először megtámadta a CG bevehetetlennek tűnő erődjét:D Bár az első évadban több taktikai húzás volt, mint a másodikban, annak a vége túlságosan tetszett, így az került előre, nem pedig ez.

7. Akatsuki no Yona - leginkább a karakterfejlődés és az egyedi, jól összerakott világa és története vett meg kilóra, nem gondoltam volna, hogy egy shoujo anime ilyen izgalmas is tud lenni. Legnagyobb problémám vele, hogy nincs folytatása, pedig tényleg egy nagyon jól összerakott történet, nagyon jó szereplőkkel.

8. Natsume Yuujinchou (3. évad) - egy kellemes, melankolikus anime, jó szereplőkkel, érdekes történettel, amiben amúgy semmi akció nincs, de nagyon jól le tudott kötni mindvégig. A harmadik évad tetszett a legjobban, ezért az került fel a toplistámra, mivel itt már nem csak 1-2 részes kis kalandok voltak, hanem hosszabbak is.

9. Death Parade - izgalmas volt és drámai, bár legnagyobb problémám vele, hogy a világot nem sikerült jobban kifejteni, inkább a karakterekre fektették a hangsúlyt.

10. Hikaru no Go - egyetlen bajom vele, hogy nincs folytatása. Egyébként egy izgalmas, jó karakterfejlődéssel rendelkező anime.

2015. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!