Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek mit fordítsak?

Szerintetek mit fordítsak?

Figyelt kérdés
Bele szeretnék kezdeni animék és sorozatok fordításába, de mivel már olyan sok mindenhez van magyar felirat, ezért kétségbe estem, hogy mi legyen. Szóval van olyan sorozat vagy anime, amit szívesen megnéznétek, de nem teszitek, mert nincs hozzá magyar felirat?

2015. aug. 12. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is fordítok, ezért tapasztalatból mondom, nehezen fogsz olyat találni, ami megfelel a mai keresletnek (modern rajzolású legyen, lehetőleg 2010 után készült) ÉS nem fordította még le senki. A legjobb esélyed, ha az adott szezon friss animéi közül keresel valamit, amit MÉG nem fordított le senki. Amúgy, ha kezdő fordító vagy, akkor ajánlom, hogy valami rövidebbel indíts. És hova fogod feltenni a fordításaidat, indára?
2015. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Psycho Pass Movie. Januárban adták ki, komplett, egészestés mozifilm, azóta nem találtam feliratot, végül angol szótárral a kezemben kb. 5 óra alatt néztem meg, az amúgy 2 órás filmet...
2015. aug. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aquarius S01 angol már van hozzá...
2015. aug. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hope179 ***** válasza:
Ha mazochista vagy akkor fordítsd az Arslan-t.
2015. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mononoke - Online ha jól emlékszem még indára is csak 3 rész került fel magyarul. Kevésbé ismert, de gyönyörű grafikájú érdekes krimi, epizodikus történettel.

Arslan Senki - Csak és kizárólag mazoistáknak való feladat ezt az egyébként kifejezetten jó animét fordítani. Az angol alapanyag ugyanis mocsok szar és szinte lehetetlen bármi elfogadhatót (a jóról nem is beszélve) kihozni belőle.

Kaiba - Egy sajnos gyorsan a feledés homályába merült gyöngyszem a 2008-as évből. Feliratot hiába keresek hozzá, egyszerűen nem találom.

2015. aug. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!